Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azt, hogy lehet elérni, hogy...

Azt, hogy lehet elérni, hogy soha többet ne reinkarnálódjak? (Kérem, hogy azok akik nem hisznek a reinkarnációban azok ne írjanak, mert most csak olyan emberektől várok választ akik hisznek a reinkarnációban. Megértésüket köszönöm. )

Figyelt kérdés

Az életem csak a szenvedésről,küzdelemről és a csalódásról szól.

Ha nekem ezek járnak csak, akkor nem kérek többet belőle.


2012. aug. 13. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%

10-es vagyok újra.

"A rossz is értem van."

Hát velem történt már olyan,ami nem feladat,nem sors,és nem karma miatt van,nagyon rossz dolog,és lehet hogy a mostani életemre is kihat,boldog lennék,ha nem történt volna meg,és nem egy emberrel b*sztak így ki...Lehet,hogy történhetnek véletlenül is dolgok.

2012. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is elegem van már ebből az idióta földi létből, pedig még fiatal vagyok és sok itt a tennivalóm.De újra születni semmiképp sem szeretnék.Tökéletesen jó élet nincs.Akkor meg minek?
2012. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
Megnyugtatok mindenkit, senki nem fog újjászületni, a föld alatt fogtok megrohadni, ahogy mindenki más.
2012. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha hinnél a reinkarncáióban akkor gondolom rendesen is utána jártál volna a témának. A szenvedések a szükséges rosszak.... úgy látom még nagyon az elején vagy, úgyhogy szerintem elég sok újjászületés vár még rád.... de ezt ne úgy képzeld el, hogy kötelező lesz leszületned..... te fogod akarni, hogy leszüless és tanulj és fejleszd magad továbbra is. A mostani földi egóddal ezt nehéz megérteni, de szerencsére nem azzal fogod eldönteni a dolgokat. Ha majd elérted a teljes megvilágosodást és megtisztulást akkor lesz lehetőséged arra, hogy ne szüless le, vagy ha leszületsz azt tanító jelleggel tedd.
2012. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

16:00

Ez tényleg megnyugtató, köszönjük! :D

2012. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Ne izgulj,nem fogsz reinkarnálódni.Nem létezik reinkarnáció...
2012. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahogy arták: megvilágosodás (4. dimenzióba való átlépés, amennyire én tudom).

Az nem igaz, hogy a Föld a szenvedések bolygója. Ez nézzőpont kérdése. Én kifejezetten szeretek itt élni, annyi érdekes dolog van itt a Földön, csak ki kéne őket élvezni ;)

2012. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Másképp állj a dolgokhoz! Tudod hány olyan rákos beteg van akinek már csak pár hónapja van hátra? Ők pedig azt kívánják -Bárcsak élhetnék még legalább egy évet. Te magad teszed szörnyűvé az életed ha így gondolkodsz. Inkább gondolj a jóra! Pl:- DE jó, hogy egészséges vagyok, Van hol laknom, Van mit ennem, és biztonságba vagyok nem bedig arra, hogy ne szülessek ujjá. Hidd el sokkal jobban fogod érezni magadat!
2013. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!