Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Huszonnyolc fölötti gyermektel...

Huszonnyolc fölötti gyermektelen nők, ti nem szoktátok érezni, hogy a gyermek, aki soha meg nem született, vágyik a Földre, és a szelleme mindig körülöttetek van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik azoknak, akik csak szórakozni járnak ebbe a kategóriába. Van egy barátnőm, huszonnyolc éves, és úgy úgy érzi, elszórta az ifjúságát azzal, hogy még nincs gyereke. Nem keresztény, nem muzulmán, nem hisz az ezoterikus dolgokban sem, de gyakran mondja, úgy érzi, mintha bizonyos tetteit egy meg nem született gyermek irányítaná. És azt is mondja, úgy érzi, egy a gyermek csalódott, hogy még nem született meg.


Azoknak a véleményét és válaszát várom, akik HISZNEK ebben a dologban! Trollok és társaik válaszát nem, köszönöm!


2012. szept. 4. 08:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%

Ekkora hülyeséget!

Egyszerűen gyereket akar, és ennyi. Pasizzon be, házasodjanak össze, sokasodjanak.....

Aztán majd elmúlnak az ilyen gyagya gondolatai.

2012. szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%

Minek kérdezel, ha nem véleményt vársz, hanem egy bizonyos véleményt?

Ettől még nem lesz igazad...


A barátnődet megértem abból a szempontból, hogy 28 évesen úgy érzi, lekésett valamiről. De nem írtad meg, hogy miért nincs gyereke, mert annak ezer oka lehet. Van férje/tartós kapcsolata, akinek szülhetett volna, csak nem akart, vagy eleve pasi sincs a láthatáron? Mert a gyereket nemcsak összehozni kell, hanem fel is kell nevelni... Vagy nem lehet gyereke más okból? Lényeges szempontok ezek.

Ez eddig normális. Viszont ha a cselekedeteit egy meg nem született valaki irányítja, az egészen abnormális dolog. A lánynak pszichiáternél a helye, mert jó eséllyel 1-2 éven belül skizofrén lesz. És ez NEM vicc!

Ha téged tényleg érdekel a barátnőd sorsa, akkor nem itt pattogsz és válogatsz a válaszok közül, hanem ráveszed, hogy forduljon orvoshoz a problémáival.

2012. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Skywalker33 ***** válasza:
30%

Kedvesek!


a meg nem született gyermek lehet a szellemi családod tagja és természetes hogy körülötted van, vigyázunk egymásra, mindenkinek van szellemi vezetése, őrangyala, védőangyala.

Ha a terhesség alatt vesztette el gyermekét az anya akkor az a gyerek megszületett a lelki síkokon és elkezdte a földi anyagi életét is. Törvény szerint leéli az életét a láthatatlan világokban és az anyával természetszerűen kapcsolata van.

Van remény és van kegyelem, ne ijedjünk meg és törekedjünk a jóra.

t

2012. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

Elmesélem a saját történetem.


26 éves voltam. Egy laza távkapcsolatot tartottam fenn egy pasival. Egyik együttlétünk után (védekeztünk, ahogy mindig is) amikor elbúcsúztunk és én elindultam hazafelé, elkezdtem magam nagyon furcsán érezni. Kóválygott a fejem (józan voltam) és úgy éreztem, hogy valami hajt és úz és csak mennem és mennem kell valahová, nem tudom hova csak nem haza az biztos.

Véletlenszerűen felszálltam egy villamosra (még csak pár hónapja éltem Pesten, nem ismertem a közlekedést) és ugyancsak véletlenszerűen leszálltam az egyik állomáson. Csak, amikor leszálltam vettem észre, hogy hol is vagyok. Az állatkertnél/vidámparknál álltam. Még sosem voltam ott, de éreztem, hogy nem véletlenül kerültem oda. Hirtelen kitisztult a fejem, már nem zsongott és akkor teljesen világosan tudtam, hogy most döntenem kell. Nem hallottam hangokat a fejemben, de tudtam, hogy választás előtt állok. Vagy elmegyek holnap munka helyett a nődokihoz és beveszek egy esemény utánit, vagy anya leszek. Ott álltam és azt mondtam magamban, hogy vállalom.


Meseszerű tudom. Senkinek az ismerőseim közül el nem mondtam. De attól még igaz.


Három hét múlva egy kisfiúról álmodtam, rá pár napra megcsináltam a tesztet, 8 hónap múlva pedig megszületett a kisfiam.


Egyedül szültem, egyedül nevelem. Nehéz és küzdelmes. Már 5 éves elmúlt.


Nagyon sokat vesztettem azóta. Egy egyedülálló kisgyerekes anyuka értéktelennek számít a családja, az emberek, a munkáltatók szemében. Nem panaszként írom, csak azért, mert erre a sors/végzetszerűségre kell csak visszagondolnom a nehéz időkben, hogy tudjam, nem véletlenül és nem "hiba"-ként jött hozzám ez a gyermek. Neki én kellettem. Ott és akkor, hozzám akart születni.

2012. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
31%

Skywalker33, te ezt hol álmodtad? Honnan tudod h amit leírtál, tényleg úgy van. Sztem 1 deka bizonyíték sincs rá arra, amit elmeséltél itt nekünk.


Amúgy a kérdésre válaszolva: Bnődet nem irányítja semmiféle meg nem született gyerek, egyszerűen csak h mondjam, depis. Rájött 28 évesen h lemaradt dolgokról, ahogy írtad, többek közt egy gyerekről. Ezért kényszeresen próbál megfelelni magának, ezért érzi azt, amit érez. Bár 28 évesen sztem még nem kéne aggódnia azon, h nincs gyermeke, hisz nagyon sokan vannak, akik ennél idősebb korban szültek és mégis boldogok.

2012. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen világos, hogy a soha meg nem született gyermek szelleme mindig körülötte van. Csak azt nem értem, hogy a többi 14 gyermek szellemét hova tette? ( 13 évesen már szülöképes koruak a nök. Ha 1,5évenként szült volna 1 gyermeket, az nem tulzás biologiailag, már 15 gyermekének kellene lenni.) Hol van 14 gyermek kisértö szelleme? Azokkal mit csinált?? Azonnal vallja be!!!
2012. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%

* Ott és akkor, hozzám akart születni.


Persze, és mint tudjuk, a gólya hozza.

Védekezésről még ebben a topikban sem hallott senki?

2012. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
57%
Én csak olyan gyerekekről tudok akik megszülettek,pedig ők ezt nem is akarták.
2012. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
75%
28 elmúltam én is, és nem kísért abszolúte semmi
2012. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

9-es

Te meg értő olvasásról???? Volt védekezés.

2012. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!