Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » "Utazást" vissza egy előző...

"Utazást" vissza egy előző életbe, hol lehet tenni? Mondjuk Bp.

Figyelt kérdés

Lenne még egy kérdésem: aki már volt, annak jött világra valami nagyon extrém?

Illetve akit nem lehet hipnotizálni, azzal mi lesz?


2012. szept. 20. 09:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

hahaha

Nem így értettem. :D De úgy is tudod.

2012. szept. 20. 10:27
 2/14 anonim ***** válasza:
Sehogy
2012. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bérletet kell hozzá váltani
2012. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ha egyedül csinálod és tudatlan vagy akkor sehogy nem tudod vissza vezetni az előző életeidet egy átlagos ember 80előző életen is túl van akár, nekem párat sikerült feltárnom közel fél év kellet hozzá mire sikerült vissza vezetnem és minden pontosan ment elég nehéz dolog ez de hihetetlen érzés mikor az elején vissza vezeted a akár csecsemő korodig az életed és olyan képek, tárgyak emlékei maradnak meg amikre igazából nem is emlékezhetsz én mikor vissza vezettem kiskoromig utána megkérdeztem a szüleimet olyan dolgokról amikről nekem nem beszéltek és édesanyám megdöbbenve kérdezte: ezeket te honnan tudod hát igaz nem mertem neki elmondani bizti hülyének nézett volna de számomra hihetetlen volt róluk nem is beszélve:)) érdemes foglalkozni vele sok dolgot hozz az ember magával előző életekből;) igaz el felejtettem a srác pontos nevét aki nekem segített de utána nézek majd ha kell szívesen elküldöm priviben
2012. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem is küldd már majd el légyszi!:)
2012. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

no itt is vagyok nem írok priviben:)) hát utána néztem annak az oldalnak ahol még közel 3éve találtam azt az embert aki nekem segített anno még teljesen ingyenes volt minden nála ma már szinte minden pénzért megy:(:S igaz neki is fent kell tartania magát na de egy előző életek feltárása hang anyagért több mint 3ezret elkérni felháborító szerintem... személyes meditáció esetén már bele sem merek gondolni mennyit kérhet...:( bár nekem sok mindent meg tanított ez az illető:)és hozzá teszem előtte teljes mértékig "hitetlen" voltam... szóval: Gyurkó Zsolt meditációjával sikerült feltárnom az előző életeim egy részét....íme az oldal ahol az elérhetőségeit találjátok : [link]


van egy két meditáció ami nekem már túl sok lenne...:DDD:$-.- gondolom nektek is... épp ezért csak azt kezdtem el én is ami az előző életek feltárásához szükséges bár akit érdekel az kedvére válogathat... remélem tudtam kicsit segíteni annak akit tényleg érdekel...

2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lidl-ben árulnak.Azt írják, magyar termék.
2012. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
komoly a ldl-ben? ezt nem is tudtam pedig épp most jövök onnan de nem találkoztam ilyenekkel igaz még 3éve más volt a Zsolt,hogy most mivé vált sajnos azt nem tudom és nem is szeretném tudni... nem tudom a módszerei változtak e... az az pénz áll e a háttérben de régen tapasztalatból írom,hogy profi volt ilyen téren... a linken amit ki tettem a régi meditációs hang anyag található na azt mondjuk érdemes meg szerezni valahonnan persze ingyen... további szép napot mki:)
2012. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Komplikato ***** válasza:

A kérdés kissé nekem zavaros.

Van pár kókler, aki nyilván nem tud ilyenben segíteni, pénzt elteszi, aztán kapsz pár ködös infót.

Aztán lehetsz eljutsz olyanhoz, aki emléktöredékeket helyekről, arcokról, tárgyakról talán tud adni neked. No de ez nem egy előző élet, ennyi erővel random idegen fiókokba tömött fotókat is nézegethetsz.

Aztán van aki képes ilyesmire, ők kapásból nem fogják csak azért előszedni valamelyik életedet, mert neked szórakozásból ilyen vágyaid vannak. Annak súlyos okai szoktak lenni, ha ilyesmit csinálnak.

Na most ha nem vagy egy bizonyos szintig dolgokra felkészítve, akkor simán begolyózhatsz vagy összeomolhatsz egy előző élet valódi emlékeitől. Benne összes akkor elkövetett bűneiddel, elszúrt lehetőségekkel, és minden fájdalommal amit adtál és kaptál. Szóval HA van előző életed, nem véletlenül nem emlékszel és addig jó neked.

2012. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az összeomláson vagy akármin már túl vagyok. És őszintén szólva is minden dologra, legyen akármilyen súlyos, közöny a reakcióm. Tudom, hogy ez így nem jó és válaszokat szeretnék találni. Bármi opciónak tűnik.

Nem tudom magam se, mit akarok az életben, reményvesztett lúzer vagyok, aki úgy érzi, nincs értelme az életének.

Pszichológusnál és társainál jártam, nem segít.

2012. szept. 26. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!