Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » "Utazást" vissza egy előző...

"Utazást" vissza egy előző életbe, hol lehet tenni? Mondjuk Bp.

Figyelt kérdés

Lenne még egy kérdésem: aki már volt, annak jött világra valami nagyon extrém?

Illetve akit nem lehet hipnotizálni, azzal mi lesz?


2012. szept. 20. 09:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Konkrétan ilyen eset keresztapum halála, nem érdekelt, pedig egész életemben ismertem, se bánat, se öröm, semmit nem érzek.

Kitesznek nemsokára az egyetemről, mert igazából az sem foglalkoztat, ugyanúgy csak a semmit érzem, kicsit sem izgat.

Koldulni fogok, ez szintén nem indít be nálam semmilyen aggodalmat.

2012. szept. 26. 22:10
 12/14 A kérdező kommentje:

Néha azt érzem, már rég halott vagyok. Legalábbis a lélek bennem, ha létezik ilyesmi, maga a test még eszik, iszik, alszik, néha gondolkodik, ennyi. Csak egy apró szikra ösztönzi, hogy egyáltalán ide feltegyem a kérdést.

Viszont már hiába kapom meg a választ, az a kis akarás is kialszik.

2012. szept. 26. 22:12
 13/14 Komplikato ***** válasza:
Ja, de ez az állapotod nem egy ismeretlen dolog, nem tudom pszichomókusok mit mondtak erről neked, de minden ember életében legalább 1x eljön ez az állapot, általában félidőben, de van akinél többször is. Ez afféle kiüresedés, a változás szele. Aztán az, hogy te a jó vagy a rossz irányba változtatsz magadon és az életeden, az már csak rajtad fog múlni.
2012. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt hívják a lélek sötét éjszakájának.
2012. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!