Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha van lélekvándorlás, akkor...

Ha van lélekvándorlás, akkor nem mindegy valakinek születik-e gyereke?

Figyelt kérdés

Mi van ha kihal az emberi faj? Mi lesz a lélekkel?


Ha egyre több ember születik, a lélek is "szaporodik"?


Vagy az egy energia, ami annyira oszlik el, amennyi élőlény születik?


Minél több élőlény van a földön annál kevesebb lélekenergia jut egy élőlényre?


Vagy ha egyre több ember van, akkor egyenesen arányosan csökken a többi faj egyedszáma?



2012. okt. 10. 05:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem félek én amúgy, ha a kutyáim testében kell újraélnem! Én úgy bántam velük, ahogy kelett! Remélem nem megyek túl a határokon! Nagyon sok fájdalmat okoztam azonban más állatoknak! Öltem, bűntettem a semmiért! Bocsánatot kérek mindenért! Jót akarok mindenkinek!
2012. okt. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ezt kell ledolgoznom, kedves Istenem!

Szeretném, ha már nem adósod lennék! Ennyit szeretnék csak tényleg! Aztán meg puszillak!

2012. okt. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Azért kell utód,hogy megmaradjon valami belőled ha szeretnéd. Nincs reinkarnáció.
2012. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az már nem én leszek, bármennyire is szeretem a gyerekeim! A halál elfelejtet mindent az emberrel!

Vissza fogunk születni állati testbe! Emberi testet nehéz kapni! Nem becsüljük meg eléggé! Egy állat nem fog Isten után érdeklődni, ezt csak is mi tehetjük meg!

2012. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 nagylzs ***** válasza:
Kedves tizennégyes, aki emberré vált az nem születik állati testbe. Az állatoknak csoportlelkük van. Csak az kap egyéni lelket közülük, aki már mindent megtanult amit állatként lehetett. Ez persze nem jelenti azt, hogy az állatokat kínozni jó.
2012. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Én látom az állati életet! A kutyáimat tiszta szívből imádom! Sajnos ők nem élnek túl! Bennük amúgy ezerszer több tisztesség van, mint egy mai emberben!
2012. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"A lelkeink megmaradnak, át lehet őket szállítani másik bolygókra hogy ott folytassák a fejlődést"


Hány Nyerges actros-ba fér be az összes lélek?

2012. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én szeretném felszabadítani a kutyáimat is! Nekem ők többek mindennél! Nem akarok felszabadúlni, csak ha a szeretteimet is vihetem! Apám, anyám, öcsém, és a két kutyám! Szeretem őket nagyon!
2012. okt. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 nagylzs ***** válasza:

Kedves tizenhetes! Ez egy jó meglátás. :-) Amiről itt beszélünk az tényeket nélkülöző képzelgés. Mindenkinek lehet véleménye, elmondtam az enyémet. Nem kell elfogadni. Az olyan dolgokban amihez nélkülözzük a tényeket, mindenki azt hisz amit akar. Egészen addig amíg ez nem sérti mások jogát ugyanehhez.


Nem tudom hány lélek férne el egy nyerges vontatóba. Még az is lehet hogy a lélek nem a fizikai dimenzióban létezik, és hogy kamionnal nem lehet más bolygókra utazni. Nyilvánvaló hogy viccnek szántad. :-)

2012. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
találóskérdés, és szewrintem az összes beférne egy pótkocsiba :D Mivel a szellemek, ha úgy tetszik lelkek átmennek a tárgyakon is, márpedig ha kemény tárgyakkal azonos helyen tartózkodhatnak a a tér ugyanazon pontján, akkor más lelkekkel is, ergó gy caddy-be befér az összes lélek, már csak egy űrrakéta kell vonóhoroggal ami elhúzza a marsra... :D
2012. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!