Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit hoztam át az előző életemb...

Mit hoztam át az előző életemböl amire ''figyelnem kell''? Ill mitörtént az elöző életemben valaki megtudná mondani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Na látod, ezért kell minden életedben írni egy levelet a következö életedbeli énednek. Ebben leírod neki, hogy mit szúrtál el az életben, elküldöd egy megadott címre és következö életedben elmész érte :)
2012. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Semmit, te életképtelen.
2012. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy! Szerinted majd neked elmondja valaki? Akkor kikerülhetőek lennének a balesetek, a halálozások és minden... -.-"
2012. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Harmadik, te is pihenj inkább :D:D
2012. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Én megmondom neked. Előző életedbe Szar Jánosnak hívtak, egy dinamitgyárban dolgoztál, ahol 52 éves korodban egy kecske felöklelt, így munkaképtelenné váltál. 86 évesen haltál meg, amikor nagyanyád elektromos műfogsora megrázott.
2012. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék.

2012. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
7%
Én már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban...
2012. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsizsik666 ***** válasza:
10%

"Mit hoztam át az előző életemböl amire ''figyelnem kell''?"

Az I.Q. szinted.

"Ill mitörtént az elöző életemben valaki megtudná mondani?"

Meghaltál.

2012. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ti, akik nem hisztek a lèlekvàndorlàsba, mit kerestek akkor ezen az oldalon? Kishitűek vagytok. Nem csak abba kell hinni amit làtsz ès megfogsz. Pl az illatot se làtod ès mègis itt van.
2017. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!