Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történik az emberrel...

Mi történik az emberrel miután meghalt? Tovább él a túlvilágon, vagy mi?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 13:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
47%
Több ezer könyv van ami ezzel a témával foglalkozik. De ha elmondanám mi lehet, akkor persze mindenki lehurrogna.
2012. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
32%

Van valami a halal utan,en biztosra mondom .

Nem mondom hogy miert,es aztsem mondom meg hogy milessz utana ,de lessz 'valami'.

2012. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
84%
Megtudod, ha meghalsz.
2012. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 schocko ***** válasza:
74%
Elrothad, elhamvad, savban maródik szét, kiszárad, megeszi valami és tápanyag + kaki lesz belőle, megfagy, szétkenődik valahol, apró darabokra repül szét, amit utána összesepernak és lekaparnak, vagy nem...most hirtelen több nem jut eszembe...
2012. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
hmm... -.- érdekes válaszok... :D
2012. nov. 28. 18:06
 16/40 anonim ***** válasza:
79%
Erre a kérdésre az emberiség évezredek óta keresi a választ. Bizonyíték például nincs arra, hogy van élet a halál után, de arra sem, hogy nincs. Nem értem miért teszel föl ilyen kérdéseket egy fórumon. Ez egy olyan téma, amire csak szubjektív válaszokat kaphatsz.
2012. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, de szerintem rossz a kérdés. Ha meghalt az illető, az már NEM ember, csak egy darab hús, amivel az történik, amit tesznek vele.
2012. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 homo ludensz ***** válasza:
52%
Amikor a gyermek megszületik az első lélegzetvétellel magába szippantja az éltető lelket(nevezze mindenki hite szerint) és az útólsó lélegzettel kileheli a lelkét. Ami ott marad az (bocsi) de egy eltakarításra váró sejthalmaz.Végül is anyag amely a reá vonatkozó fizikai törvényeknek engedelmeskedve bomlani kezd. A lélek az más dimenzió törvényei alá tartozik.
2012. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
41%
Az én hitem szerintem pihen a földben, vagy ki éppen hol, és Jézus Krisztus második eljövetelekor - ami meg fog történne, akár elhiszik az emberek, akár nem -, feltámad, ahogy Ő is feltámadt a harmadik napon -, és akkor megítél eleveneket és holtakat. Akkor feltámadnak az élő igazak is, akik az Úrban haltak meg, és akik élnek akkor, elváltoznak, s így mindannyian az Úrral lesznek. Ezek a Könyvek Könyvében, a Bibliában világosan és érthetőn le vannak írva, a Szentírás jövendölései pedig eddig még egytől egyig teljesültek - legalábbis azok tudják, akik tanulmányozták, tanulmányozzák. Én közéjük tartozom, és elhiszem. Miért teremtette volna Isten az embert erre a nyomorúságos Földre, amely (azóta, hogy Ádám és Éva folytán elbukott) csak a halál, fájdalom, betegség, gyász területe - Isten ennél sokkal másabb, egy csodálatos dolgot ígér, örök életet Vele, s nem kér érte mást, csak egy dolgot: fogadd el...
2012. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
78%

Szerintem semmi, függöny.

Szóval addig érdemes jól intézni a dolgaidat!

A túlvilág az a gyáva, hiszékeny emberek mentsvára. Sajnos.

2012. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!