Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Leszületéskor a lélek, ugye,...

Leszületéskor a lélek, ugye, nem maga választja ki, milyen testbe szülessen?

Figyelt kérdés

Ellentmond ennek a sok elégedetlenkedés a külsőt illetően.

Egyáltalán, van élet a halál után?? Mindenki mást mond. Bízom benne, hogy van.


2013. márc. 1. 12:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
De ők szerintem és nem mond ellent mivel szenvedni is születtünk nem csak sasfiókákat simogatni
2013. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Amit utolsó írsz az nem a magzat nemét dönti el hanem csak azt hogy életben marad-e vagy sem
2013. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Bocs elcsúszott a válaszom:)
2013. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

"Leszületéskor"


Micsoda?

2013. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Antimod ***** válasza:

De igen, csakhogy a körülmények és az azokból fakadó lehetőségek sokkal fontosabbak, mint a külső. A lélek célorientáltan gondolkodik, különben "le sem születne".

Az élet elpusztíthatatlan és örök, így van a földi lét előtt is, utána is.

2013. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
A külsővel való elégedetlenség a divatból fakad. Ha nem azt reklámoznák, hogy a tökéletes nő 175 cm, és 50 kg, akkor sokkal kevesebben szenvednének e miatt. Amúgy meg a léleknek mindent meg kell tapasztalnia ahhoz, hogy végül eljusson a tökéletességig.
2013. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

De.

Állítólag a lélek maga választja ki, hogy milyen testbe születik. Én úgy hallottam.

Van, hogy én is úgy szeretem a külsőmet, utána meg nem.

Van ez így. Ez van ezt kell szeretni. nem szabad magunkkal olyan kritikusnak lenni.

Engem spéci nem érdekel, hogy van-e élet a halál után. Végülis nem mindegy, az előzőre sem emlékszünk.

2013. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Szerintem erre nem lehet válaszolni,hiszen ezt senki de senki nem tudhatja.
2013. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát. Lehet hogy. Nem különben sokkal jobb testet,választana így tűnik logikusnak! :D
2013. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Hát én olyat hallottam még régebben,hogy ha rossz dolgokat tettünk előző életünkben, akkor következő életben nem mi tesszük a rosszat, hanem azt kapjuk vissza.. szenvedni fogunk.

Viszont velünk tettek rosszat, akkor majd jó lesz minden az életünkben.


Nem tudom, hogy igaz-e..

De mikor olyan dolgok történnek velem.. /nem hétköznapira gondokra gondolok/, akkor mindig azt kérdezem magamtól, hogy mi rosszat tehettem előző életemben, hogy így kell bűnhődnöm...

2013. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!