Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Henteseknek, mészárosoknak...

Henteseknek, mészárosoknak milyen következményei lesznek a munkájuknak az életben? A sors visszaadja majd nekik amit csináltak?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik szó szerint futószalagon ölik meg az állatokat, vagy vágóhídon fejbe csapják a marhákat naponta több száz darabot is, és nem azokra akik pl a hipermarketek részlegén húst adnak el.

Ezek az emberek hogyan tudnak szembenézni a tetteikkel?

Esetleg várhat rájuk karmikus csapás is?

Egyáltalán normális embereke ezek(van h azzal is poénkodnak a vágóhídon hogy fejbe csapták a marhát, és nem halt meg egyből hanem elakart még szaladni, és szédelegve ment)?Egy ismerősöm mesélte, azóta nem is beszélek vele.

Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?



2013. máj. 3. 10:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Tizenéve végre vidékre tudtam költözni. (Szerintem városban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.) Az első évben félrefordulva, remegve vágtam el a csirke nyakát, öt-hat évvel később simán leböktem a disznót is. Nem örömmel, de minden erkölcsi skrupulus nélkül.

A vágóhídon dolgozók ugyanúgy megszokják a "vérengzést", mint ahogy a katonák is az ölést.

2013. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 rda85 ***** válasza:

ööö...úgy érted, hogy futószalagon vágják le őket is??? Mármint egyszer levágják, felélesztik és megint és újra és újra, amíg egálban nem lesznek az általuk elpusztított élőlényekkel?


Mert ebben az esetben rossz hírem van: ha kitakarítod a WC-t, milliónyi élőlényt ölsz meg!!!! Karmikus bosszú?


Hülyeség.


Jókat fognak enni sokszor, ennyi lesz a következmény.

2013. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha még csak a wc-lenne. De hány élőlényt taposol el egy nap, ha kocsiba ülsz mennyi tapad a szélvédőre, ha kiporszívózol hány atka döglik meg, stb. Ilyen alapon már rég kivégezhettük volna magunkat.
2013. máj. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 dickharta válasza:
ez engem is érdekelne. de úgy látom egyedül a 11 es értette meg a kérdésed. a többiek csak a saját fasságukat tolják! tibetben minden faluban egy ember vághat állatot,aki többször átmegy szertartásokon,ami segít feloldozni.
2013. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"tibetben minden faluban egy ember vághat állatot,aki többször átmegy szertartásokon,ami segít feloldozni."


Persze, mindent meg lehet gyónni. Tibetben is okos emberek vannak.

2013. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 dickharta válasza:

tudod több tested van!

ne gyónásra gondolj. több ez annál. ..

nagy energia szabadul fel,amikor az ÉLETből HALÁL lesz!

2013. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Túl sok jóra ne számítsanak! (véleményem szerint)


Aki öl, az öletik : ez a törvény.

2013. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Aki öl, az öletik"


Ezen elv alapján mindenki ölt már. Ugyanis bármit is eszünk az élt/él.

2013. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!