Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan térjek meg Istenhez?...

Hogyan térjek meg Istenhez? Van élet a halál után?

Figyelt kérdés
A beszámolók szerint azok, akik meghaltak és feléledtek, láttak egy alagutat, meg fényt, ez igaz? És mi alapján kell megtérni Istenhez? Kell egy Miatyánk, olvassam a Bibliát, vagy mi?

#Isten #reinkarnáció #élet a halál után #hogyan térjünk meg Istenhez
2013. aug. 10. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Van!!

Egy új élet kezdődik el ugyanaz az elme csak tiszta lappal.

2013. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, melyik valláshoz akarsz megtérni. De óvatosan válassz: mindegyik biztosan állítja, hogy ő az igaz vallás, és akik mást követnek azokra kárhozat vár.
2013. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyes tudósok szerint a halálközeli élmények, az emberi szervezetben (tobozmirigyben)is megtalálható DMT nevű vegyület (hallucinogén drog) hatalmas stressz -pl halál átélése- hatására robbanásszerűen kitörő anyag hatásai.

Erre lehet bizonyíték, hogy 'halála' után nem mindenki fényes alagutakról mesél, hanem személyenként mást és mást élnek át.

Olyan, mint amikor álmodunk. Nagyon valóságosnak érzékeljük, és hosszú ideig kihat ránk lelkileg, főleg, ha emlékszünk is rá ;) Az is egy elméletük, hogy álmodás közben is ez az anyag szabadul fel, de egyenlőre nem tudni, hogy tulajdonképpen mi is a lényegbeli szerepe.

Szóval ez nem bizonyíték.

Én személy szerint hívő vagyok, hiszek a lélekben, a halál utáni életben, Jézusban. A lényeg, hogy keressed Istent, és tarts ki amíg nem sikerül és akkor előbb utóbb megtalálod. Biblia olvasást mindenképp ajánlom, plusz a saját magaddal való beszélgetést. És ha van egy hívő ismerősöd akkor vele is beszélgethetsz, hogy ő hogyan, miért tért meg, és akár segíteni is tud a későbbiekben.

Remélem segítettem. Minden szépet és jót :)

2013. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Tanulj, kutass, szemléld a világűrt, tudj meg minél többet Isten művéről. Jézus mondta: "Isten országa bennetek van és körülöttetek, nem fából és kőből épült házakban; hasítsd szét a fát és én ott leszek, emeld fel a követ és megtalálsz!"

http://www.youtube.com/watch?v=KySThq5CxLI én akkor érzem a legközelebb magamhoz Istent,a mikor a művét tanulmányozom és egy dolgot jegyezz meg: Isten nem olyan, mint ami a Bibliában le van írva. Isten arca a természetben van leírva. Ne légy elvakult és ne vegyél szó szerint mindent, ami a Bibliában olvasol. Inkább a tudománnyal tanulmányozd Istent, mert az az igaz Isten felé visz. "A természet könyvét forgatni ne szűnjél, benne az Istennek képe leírva vagyon". Tiszteld a tényeket és a tudományt, mert az közelebb visz Istenhez. Nézd meg a videót és rájössz.

2013. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem tudja a választ az élet mibenlétére. Minden elméletben lehet találni ellentmondásokat. A vallások nyújtanak valamiféle magyarázatot, de igazából senki nem tudja mi lesz a halálunk után.

Ez, a jelenlegi életünk véges, hogy utána a tudatunkkal esetleg történik valami, van - e "lélek", s mi lesz vele azután, rejtély. A halálközeli élmények érdekesek, de ezek is csak egy átmeneti helyzetről számolnak be, hogy mi lesz "azután", arról nem szólnak.

Bármi is van az élet után, ez a mostani egyszer véget ér, s engem nem különösebben vigasztal, az, hogy az angyalok között, akár a szellemvilágban leszek, vagyok bárhol máshol. Ez véget ér akkor is.

2013. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
higgy Istenben.ennyi
2013. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#2-es! A katolikusok nem mondják ezt. Ha valaki a vallásának megfelelően egy jó, példamutató életet él az is üdvözölhet.
2013. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Járj el misékre, lelkigyakorlatokra!
2013. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
A Biblia egy b*romság( elnézést azoknak, akik nem így gondolják). Többször újraírták. Jézus is megmondta, hogy Istent nem a templomokban kell keresni, hanem magadban, mivel mindnyájan Istenek vagytok!!! Valamint Isten mindig megbocsájt. Az élet után természetesen van élet. Bizonyítja a hipnózis, ami során az aurádba nézel, ami az előző életeid tapasztalatait tárolja.
2013. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Van élet a halál után.Ha megtérsz,Istennel élhetsz a Mennyországban,örök boldogságban.ha nem térsz meg,a kárhozatban,örök kínok közt.

Ahhoz,hogy megtérj nem elég csak hinni Istenben.Járj templomba,bibliaórákra,olvass bibliát.Ahhoz hogy Isten megtisztítson a bűneidtöl,meg kell vallanod a bűneid öszinte bűnbánattal(ha nem vagy oszinte,nem er semmit),kerni kell,hogy Isten szabaditson meg a budeidtol,szakitanod kell a bunos elettel,es Ugy elj,ahoyg Istennek tetszene!

2016. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!