Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghalt a nagyapám és ha...

Ha meghalt a nagyapám és ha reinkarnálódik akkor hogy tudnám megkeresni a reinkarnációját?

Figyelt kérdés
Nem példa volt, hanem tényleg hiányzik nekem.
2013. aug. 13. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem biztos hogy még reinkarnálódott. Viszont következő életetekben valószínűleg újra együtt lesztek, mivel általában az emberek össze vannak kötve a családtagjaikkal.
2013. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ebben az életben találkozni fogtok, de nem kizárt. Egy kisfiú egy videón sokat beszélt arról, hogy ő XY és ZT városban lakott, és volt n testvére. Az egyik testvérét felsikerült keresni, de az már 60 év fölötti nő volt.
2013. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Google Maps
2013. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nem hiszem, hogy ebben az életben találkozni fogtok. Viszont a következő életben nagy a valószínűsége, hogy együtt lesztek :) Most az lesz a legjobb neked, ha megpróbálod elengedni őt :))
2013. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy milyen módszerek vannak?

Csak mert valaki mondta, hogy a dalai lámát is megkeresik és onnantól jött ez nekem hogy na én most őt is megkeresem.

Nagyon hiányzik :( azt mondta 100 évig fog élni közbe a 70et nem élte meg :( talán könnyebb lett volna

2013. aug. 13. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.Kérd,hogy álmodban látogasson meg.


Én ezt kértem mivel őt szerettem a legjobban a családban és minden évben eljön álmomban,már 16 éve.

2013. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne csak magadra gondolj, lehet hogy neki itt volt már ideje és mennie kellett.

Kapcsolatban maradhatsz vele ameddig akarsz a felsőbb szférákban, pl álmokon keresztül, de nem javaslom hogy új reinkarnációját megkeresd hisz akkor neki már új élete, új feladatai lesznek.

Lehet hogy azért ragaszkodsz hozzá mert pl egyik lelki társad, de a kötődés neki sem és neked sem jó, hisz az nem szabadság. Meg kell tanulnod elengedni, amellett hogy kapcsolatban is maradsz vele (lelki síkon).

2013. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet befejezte, de én már nem érzem hogy törődne velem :
2013. szept. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!