Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit gondoltok, valóban létező...

Mit gondoltok, valóban létező dolog a reinkarcáció?

Figyelt kérdés
Ezen a honlapon érdekes cikket találtam: [link]

2013. aug. 31. 14:44
1 2 3 4 5
 1/48 schocko ***** válasza:
100%
Én épp az imént reinkarnáltam a tegnapi káposztás csülköt...
2013. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
És van is ellene bizonyítékod?
2013. aug. 31. 16:08
 4/48 anonim ***** válasza:
80%

Én pl kiskoromban furán viselkedtem, sokat néztem az eget, érdekeltek a bolygók.

Amikor megtanultam beszélni, egyszer csak azt mondtam, h anya, én a csillagokról származok.Ekkor nagyon megijedtek a szüleim, ők tudták mi az a reinkarnáció, olvastak idegen lényekről is, meg sok egyébről, de én pár évesen ezekről semmit sem tudtam.

elvittek pszichológushoz, és ott regressziós hipnózist alkalmazott rajtam a lélekgyógyász.

Ekkor jött a meglepetés!

Óegyiptomi nyelven kezdtem beszélni, és a hipnózis alatt, mély férfihangom volt, egy pár éves kisgyereknek, majd ezek a hipnózisok rögzítve lettek, meg lett mutatva egy ókor kutatónak, és az ő segítségével lett meg h milyen nyelven beszélek, állítólag arról beszéltem , hogy egy pap voltam, kapcsolatba került az akkori civilizáció is egy földönkívüli fajjal, majd bizonyos technikai segítségért átengedtek pár bányát nekik az országban.

a szüleim úgy megijedtek ettől az egésztől, hogy külföldre költöztünk, hátha a klíma változás jót tesz.

aztán ahogy elkezdtem nőni, mindez elfelejtődött.

Míg egyszer meg nem találtam a régi kazettákat, és akkor mesélték el mindezt.

Kiskoromban a szobám fala tele volt hieroglif jellegű írással, ami szintén a regressziós hipnózis után jött elő.

és most mit dolgozok?

történész vagyok, és a múltat kutatom!

2013. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
73%

4es vagyok

gondolom a paleoasztronautika rajongók felkapták egyből a fejüket erre!

pedig kb annyi idő volt kitalálni, míg leírtam, az egészet.

Ezért szeretem ezt az oldalt, annyi hiszékeny ember van rajta, hogy amit írva lát , rögtön el is hiszi.

pedig ez még mesének is rossz lenne.

További jó david icke olvasgatást!!!

2013. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
83%

és azóta sorra jönnek a privik, h ez tényleg igaz???

Akkor tényleg az idegen teremtettek minket?

uhhh....fogom a fejem a röhögéstől már:)

2013. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
jókat nevetek a 4-es meséjén , olyan mintha ha a Rejtélyes igazságok című műsorból szedte volna az egészet ,ott is voltak hasonló dolgok. Pedig erre komoly válaszokat vártam):
2013. aug. 31. 16:47
 8/48 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem létező dolog, de nincs ellene bizonyítékom, hogy... hogy nem éltem ezelőtt? Fú hát elég érdekesen hangzik ez igy leirva.
2013. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
4-es miért kellett lelőni a saját poénodat? Így nem tudom azt mondani, hogy IDEGENEK! Vagyis épp most tettem meg, de így már nincs akkora hatása. :)
2013. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
32%
Hát szerintem ha ez a cikk lenne a legerősebb bizonyíték a reinkarnációt illetően az égvilágon senki nem venné komolyan.
2013. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!