Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Élhettem az előző életemben...

Élhettem az előző életemben Nyugat-Berlinben az 1980-as években?

Figyelt kérdés
Nemrég jártam Berlinben és valahogy minden nagyon ismerősnek tűnt, különösen a város volt NSZK-s részében, ott is a ritkásan lakott zöldterületeken, parkoknál stb.

2013. szept. 21. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
és ezt mi itt a gép előtt, honnan tudjuk,h te ezelőtt hol éltél?
2013. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%

Nagy valószínűséggel NEM.


Te (emberi tudat), aki nemrégen születhettél szinte biztos, hogy nem éltél akkor.


Nekem is voltak ilyen érzéseim régebben, nem is egyszer.Érdekes dolgok ezek és az elme akár meg is kreálja ezeket, hogy tévutakra vigye az embert. Azért, hogy ne a mostban éljen, hanem az illúzióvilágát építgethesse.

Mennyivel érdekesebbnek tűnik pl., hogy Napóleon, vagy Nofretete volt valaki, vagy indiánként lovagolt a füves pampákon, stb.

Mi MOST élünk , nem a múltban és nem a jövőben.

2013. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Napkiraly ***** válasza:
91%
igen, te voltál Inge a transzvesztita takarítónő, aki 89ben meghalt aidsben.
2013. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem, kedves Napkirály. A kérdező egy szenderlepke hernyójaként élt, amíg Inge rá nem lépett.
2013. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze,ha megmagyarázhatatlan vonzódást érzünk egyes helyek iránt(akár már egészen kicsi kortól kezdve)valószínűleg előző életünkben élhettünk ott vagy jelentős események mentek végbe azon a helyszínen.
2013. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!