Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hívők, szkeptikusok, ezt hogy...

Hívők, szkeptikusok, ezt hogy lehet megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Az eset nem velem történt meg, egyik munkatársam mesélte. Régen volt egy autóbalesete, amúgy fiatal huszonéves. Bevitték a műtőbe és nagyon súlyos volt az állapota. Neki van egy papája, aki már évek óta beteg volt, és a balesete napján meghalt neki. Az orvos beszélte az addigra megérkezett családdal, hogy semmiképp se említsék a gyereknek egyenlőre akár felébred ma, akár másik nap, mert rosszabbodhat tőle az állapota a rossz hír hallatán.

Nem sokkal ezután a srác állapota romlott és újra kellett éleszteni. (utólag) elmondta, hogy látott valamilyen fényt, majd a papáját. Azt mondta neki a papája, hogy neki még nincs itt az ideje, túl fogja élni és elköszönt tőle. Hamarosan visszatért az életbe, sikerült az újraélesztés. Aztán később mikor már "jobban" lett, mondta az orvosnak, hogy mért nem mondják el neki. Az orvos meg kérdezte, hogy hát mit? Ő meg közölte, hogy hát azt hogy a papája meghalt. A család meg az orvos is kérdezte, hogy ő ezt honnan tudja? És a srác közölte, hogy beszélt vele, amikor eszméletlen volt és épp újraélesztették. Nem tudták hova tenni ezt a dolgot , az orvos is megvolt döbbenve.


Szóval én ismerem azt, hogy az agy befolyásolhatja, hogy mikor nem vagyunk magunknál ilyen helyzetben, hamis emlékképeket gyárthat, esetleg valamit "termel", hogy "megnyugtasson". Ismerem a halál közeli élményeket, amiket a szkeptikusok nem fogadnak el. De ez más!


Itt nem a halál közeli élmény a lényeg - pedig az is felfedezhető benne-, hanem az, hogy olyan információhoz jutott a személy, amihez SEHOGY se juthatott hozzá. Hogy lehet ezt megmagyarázni?

Kíváncsi vagyok a válaszokra, úgyhogy ÉRTELMESeket várok, majd szeretném neki elmondani, hogy mit írtatok, ha jön olyan komment, ami esetleg ezt megtudná ész érvekkel magyarázni.


üdv, George Adamski



2013. okt. 25. 21:02
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

"Az 58%-od is mutatja hogy mennyire buta vagy

és felszínes.

Ha nem hiszed mi a fenének írsz ide? Hol van

ebbe a logika?" te biztosan okosabb vagy mindenkinél ha annyira tudod a kérdésre a választ akkor minek kérdezted birka nem érted a válaszokat birka? provokálni akarsz minket?

2013. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
a válaszom a következő szerintem a reptoidok szerveztek a munkatársadnak egy találkozót a papájával hogy el tudjanak búcsúzni egymástól na erre varjál gombot.
2013. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:

jigsaw v2.0 megmutatta mennyire okos emberke!

Birkázni, trógerkedni, viccet csinálni mindenből az nagyon megy!

Érdemben hozzá tudtál szólni a kérdéshez? Ja, hogy nem sikerült?

2013. okt. 27. 14:40
 44/54 anonim ***** válasza:

lehet így is, úgy is, te csak olvasd az igét.


(régi kollégának tanácsolta 1 pap.)


ez a tanács jutott eszembe.

2013. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
az igazság az hogy nem veled történt az eset nem tudsz semmit csak azt, hiszed hogy tudod soha nem volt halálközeli élményed csupán a hitedre hagyatkozol és mégis jobban tudod mint az aki átélte az egészet 28-as válaszolónál is jobban tudod pedig Ő átélte az egészet de te biztosan jobban tudod. a többi válaszolónál is jobban tudod. pedig semmi tapasztalatod e terén de biztosan jobban tudod köszönjük a kérdést. mindentudó távirányító -.-
2013. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy nem volt ilyen élményem? Na mindegy, nem az az érdekes!

A 28-as válaszoló kapott olyan információt, amit nem tudhatott volna meg? NEM! Akkor meg miért is fogadjam el az ő válaszát mint megoldást?

De ha le is írta a válaszát oké. De nem... ő visszajön okoskodni meg dumálni 5-6 kommenten keresztül és bedumálni.

4-es válaszoló leírta a véleményét, és leszóltam? Nem, mert kultúráltan fejezte ki magát.

De aki ide jön és nem a kérdésre válaszol, meg velem foglalkozik és direkt csak trollkodik és szemét dolgokat ír be, meg hogy mese és kitaláltam, hát az ilyenek elmehetnek a fenébe és nem fogok jó pofizni nekik. Nehogy már még az ilyen gyerekes embereknek álljon feljebb. birka

2013. okt. 27. 15:47
 47/54 anonim ***** válasza:
kérdező miért nézed le a hitemet ugyan olyan valóságos mint a tiéd viccnek nevezed vallásomat szégyen gyalázat doctor who a mesterem jól helyrerak majd pacalpörkölt. :)
2013. okt. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Neked a százalék ennyire fontos? Szerintem lényegtelen.

A kérdésedbe van ez a rész: a srác közölte, hogy beszélt vele amikor eszméletlen volt.

Ha én azt mondom neked, hogy ufóval szeretkeztem, akkor azt is elhiszed, mint ezt? Vagy kiírsz egy kérdést hogy egyik ismerősöm tolta egy ufóval, mi a magyarázat rá?

Mese habbal, a tetején pedig cseresznyével. Inkább gyere vadászni reptoidokra. Annyi az esélye, hogy találunk, mint amit Te leírtál, meg a barátod átélt. Ezt meséld el neki

2013. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Akkor írd ki kérdésbe a hülyeségeidet. Fogok rá válaszolni? Befogom rá írni hogy mese habbal ha nem hiszem el?

NEM. Látod, ez a különbség köztünk. Nekem van eszem és felfogom azt a részt, amit te nem : "Értelmeseket várok".

Ilyen alapon, senki se írja ki a szellemes stb. kérdéseit, mert neked nem tetszik és nem hiszed el.

Tudom, hogy neked nyerőbb szétrollkodni az egész témakört, meg direkt troll kérdésekre válaszolni valami "vicceset" ( igen, látom én ki hova ír).

2013. okt. 27. 16:56
 50/54 anonim ***** válasza:

# Nekem van eszem és felfogom azt a részt, amit te nem : "Értelmeseket várok"

Értelmes kérdésre értelmes válasz.

De ha számodra olyanok az értelmesek, mint Te, akkor baj van. Jó igazad van, ez nem mese, hanem monda, mert szájról szájra terjedt. Ilyen nincs.Olyan van, hogy megérzi valaki hogy meghalt valakije (tudnék példát mondani nem is 1-et)

A kérdéseimre írd nyugodtan hogy mese habbal, nem érdekel, mert tudom hogy amit kérdezek az nem igaz. Azt írd oda hogy Üdv, George Adamski.

Az, hogy tudod ki mit kérdezett/mire válaszolt, pont érdekel valószínű. Ha találkozol az én válaszommal, nyomj rá egy piros kezet, úgyisva százalékokra nyáladzol.

2013. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!