Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hívők, szkeptikusok, ezt hogy...

Hívők, szkeptikusok, ezt hogy lehet megmagyarázni?

Figyelt kérdés

Az eset nem velem történt meg, egyik munkatársam mesélte. Régen volt egy autóbalesete, amúgy fiatal huszonéves. Bevitték a műtőbe és nagyon súlyos volt az állapota. Neki van egy papája, aki már évek óta beteg volt, és a balesete napján meghalt neki. Az orvos beszélte az addigra megérkezett családdal, hogy semmiképp se említsék a gyereknek egyenlőre akár felébred ma, akár másik nap, mert rosszabbodhat tőle az állapota a rossz hír hallatán.

Nem sokkal ezután a srác állapota romlott és újra kellett éleszteni. (utólag) elmondta, hogy látott valamilyen fényt, majd a papáját. Azt mondta neki a papája, hogy neki még nincs itt az ideje, túl fogja élni és elköszönt tőle. Hamarosan visszatért az életbe, sikerült az újraélesztés. Aztán később mikor már "jobban" lett, mondta az orvosnak, hogy mért nem mondják el neki. Az orvos meg kérdezte, hogy hát mit? Ő meg közölte, hogy hát azt hogy a papája meghalt. A család meg az orvos is kérdezte, hogy ő ezt honnan tudja? És a srác közölte, hogy beszélt vele, amikor eszméletlen volt és épp újraélesztették. Nem tudták hova tenni ezt a dolgot , az orvos is megvolt döbbenve.


Szóval én ismerem azt, hogy az agy befolyásolhatja, hogy mikor nem vagyunk magunknál ilyen helyzetben, hamis emlékképeket gyárthat, esetleg valamit "termel", hogy "megnyugtasson". Ismerem a halál közeli élményeket, amiket a szkeptikusok nem fogadnak el. De ez más!


Itt nem a halál közeli élmény a lényeg - pedig az is felfedezhető benne-, hanem az, hogy olyan információhoz jutott a személy, amihez SEHOGY se juthatott hozzá. Hogy lehet ezt megmagyarázni?

Kíváncsi vagyok a válaszokra, úgyhogy ÉRTELMESeket várok, majd szeretném neki elmondani, hogy mit írtatok, ha jön olyan komment, ami esetleg ezt megtudná ész érvekkel magyarázni.


üdv, George Adamski



2013. okt. 25. 21:02
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Nem arra nyáladzok, csak megemlítettem.

Am vicces hogy pont ti emlegetitek ezt. mert mikor még nem írtam ki a válaszaimhoz hogy G.A. vagyok 90-100% pontoztatok, most pedig kiírom, és ha egyet értést írok, ha nem, akkor is lepontoztok a fenébe. Na akkor ki is a gyerekes és ki nem?

A kérdéseidre meg nem írok semmit, mert nem vagyok olyan mint te.

2013. okt. 27. 17:53
 52/54 anonim ***** válasza:
Kérdező a reptoidos választ metaforaként hoztam fel. biztos hülyének gondolsz igaz? azért mert nem érted a lényeget, gondolj bele hogy a szkeptikusok ugyanígy vélekednek rólad, is ne foglalkozz a pontokkal te a pontok miatt vagy itt? a személy akiről szó van nyilvánvalóan hallotta ahogy a papájáról. beszélnek akkor amikor öntudatán kívül volt. és hallucinált, mit nem értesz ezen? :)
2013. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Én csak a vicces válaszokat pontozom, mást nem szoktam. Amúgy nem tudom honnan szedted a gyerekes szót. Szerintem senki nem írt ilyet. Téged meg nem szoktalak lepontozni meg senkit se. Én csak a zöldet használom, de csak mint mondtam humoros válasznál. A kék azt se tudom mi.
2013. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
Sok emberrel történik ilyen, van egy ismerősünk, akit szintén újra kellett éleszteni... azóta ha találkozik egy emberrel lepörög előtte az életük, tudja, hogy mi fog velük történni, volt olyan amikor mondta nekik, de mint a legtöbb ember nem hittek neki... azóta nem foglalkozik vele és RENGETEG baleset érte (jelzések, hogy valamit rosszul csinál). Én is rengeteg olyat "látok", amit egy "átlag" ember nem, ha nem velem történne nem hinném el! Higgy neki, mert nem hazudik, több ilyen emberről is hallottam már... Nem hazudik, tuti (:
2013. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!