Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy a nagymamám vagyok?

Figyelt kérdés
a családom,szerint olyan vagyok mint a nagymamám sajnos ő már nincs köztünk és nem is ismertem!!Meg a nővérem is 1-éves volt amikor a mama meg halt és a nővérem és köztem 9-év van!! Az lehet,hogy a nagymamám vagyok csak újra kel élnem az életet??

#halál #mama #újra élés
2013. dec. 2. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Milyen remek, hogy az ezotéria rovatba csak olyanok vannak, akiknek közük sincs ehhez az egészhez.


Ez egy szimpla kérdés a kérdezőtől, és ahelyett hogy elmebetegnek tituláljátok, talán értelmesebben is meg lehetne közelíteni a kérdést.


Én hiszek a reinkarnációban, és hiszek abban, hogy minden életünkben ugyanazokkal az emberekkel találkozunk, csak más kapcsolatba kerülünk. Más feladatokat kell megoldani a segítségükkel.

Tehát ha a reinkarnációt igaznak gondolja a kérdező, mert az eddigi válaszolók a válaszokból adódóan egyértelműen nem gondolják úgy, akkor akár az is lehet, hogy az ő születése előtt meghalt nagymamájának a lelke, benne nyert új életet.


Az én fiam az én dédapám kiköpött mása. Még sose gondolkodtam azon, hogy így jött volna vissza, de miért is ne lehetne.

2013. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, miből gondolod, hogy ha egy lélek új testbe száll, akkor külsőre is hasonlítani fog az előzőre?

A másik, hogy ha jól értem, te 10 évvel a nagymamád halála után születtél.

A nagymamádra azért hasonlítasz, mert rokonok vagytok.

2013. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ja nem, 8 évvel utána. Mindegy... :)
2013. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egyszeű genetika, hiszen a lelkünk reinkarnálódik és az új élettel új testet veszünk fel.
2013. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 ez-meg-az ***** válasza:
Bszki velem ugyan ez van:D:D mindenki szerint a mamám vagyok "új életében" mert kbaszottul hasonlítok rá külsőleg is meg belsőleg is pedig nem is ismertem mert már rég meghalt mielőtt megszülettem volna.
2013. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az öcsém a nagyapánkra hasonlít (aki él), mintha ikrek lennének.. van egy gyerekkori képe a nappalijukban, ha egy olyan ember látná, aki nem ismeri őt, azt hinné, hogy a kép az öcsémről készült. Ez egyáltalán nem ritka dolog, biztos, hogy nem vagy a mamád reinkarnációja.
2013. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Rólam is mindenki azt mondja, hogy tisztára olyan vagyok, mint a nagyapám.

De szerintem nyugodj meg kicsit és tanulj meg írni.

2013. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem te reinkarnáloddtál!
2013. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én hiszek a reinkarnációban, de ez egy kicsit bonyolultabb dolog annál, mint ahogy Te képzeled. Persze lehetséges, hogy előzőleg a saját nagymamád életét élted, de ez az élet más feladatokat tartogat számodra, melyeket itt és most kell megoldanod. Nem a nagymamád életét éled újra, hanem a sajátodat.

Ha érdekel a téma, olvass a karmáról, mely igen leegyszerűsítve azt jelenti, hogy a lelkeknek életről életre fejlődni kell, míg képesek lesznek a kiszabott feladatokat tökéletesen végrehajtani. Tehát, ha valaha Te a nagymamád voltál (vagy bárki rokon) akkor jól vagy rosszul végigéltél már egy (amúgy sok) életet, de maradt számodra tanulni való, (ne iskolára gondolj, hanem emberi kapcsolatokra és dolgokra) amit csak ebben a családban tudsz befejezni.

A reinkarnáció egyik fontos szabálya, hogy ne a múlttal foglalkozz, és ne a jövőben élj, hanem most oldd meg a problémáidat!

A hasonlóság valóban genetika.

Sok sikert ehhez az élethez! :)

2013. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 :D... válasza:
az egyik barátom kistesója kérdezte egyszer anyukáját: Anyu, ha én meghalok és te szülsz még egy gyereket, akkor az én leszek?...nagyon aranyos volt...én kicsit hiszek az ijenekben
2013. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!