Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy anyi kiló...

Az lehetséges hogy anyi kiló vagyok, mint nagymamám?

Figyelt kérdés
a nagymamám kovér nagyon, és alacsony, 71 kg. én mint UNOK8JA 24 éves vagyok 165 cm és 67 kg!!!!! Tornázok minden nap, kardio, most már kezdek keményíteni is, szeretnék izmosodni, de megint sokat eszek mellete, édességet is! Inni csak vizet. Az lehetséges, hogy az izmok nőnek, és attól vagyok enyire súlyos? Mert vannak narancsbőrök rajtam, de minden héten hízok egy kilót, és már szornyen bosszanT!!!!!!! Elfogom hízni? Vagy csak erosodik a csontom-izomzatom a tornátol és az megemeli a súlyomat????? Kérlek, mondjátok hogy igen :(
2013. dec. 1. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de 24 évesen gondolhatnál egy kicsit. A nagymama idős ember, ahogy öregszik az ember, úgy sorvadnak el az izmai, a csontjai sűrűsége is csökken. Zsír viszont lehet rajta. Te pedig fiatal nő vagy és ha mozogsz is, nyilván több izom van rajtad. De ha zabálsz edzés mellett, ne csodálkozz, hogy van felesleged. Az egyik nem helyettesíti a másikat.
2013. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az erősítés és izmosodás nem a mértéktelen zabálástól következik be..

Ahogy látom egyszerűen az alapismereteid sincsenek meg.

Kardió heti 1-2 alkalommal kell, maximum fél órát.

Nem tudom mit csinálsz mozgásnak, amitől izmosodást vársz. De én rendes kajával várok fél év alatt 2,5 kg színtiszta izmot, ami jó eredmény lenne.


Alapvetően egy tömegnövelő étrend kéne, amivel hetente 0,3 kg lenne a normális súlygyarapodás, főleg nőként. Mert így is kalóri pluszban leszel.

Ebbe csak RITKÁN fér bele az édesség. Az izomnövekedést nem gátolja, de zsírosodni jobban fogsz.


Szóval igen, ha így folytatod, el fogsz hízni. Sőt valószínűleg már most is el vagy egy mértékig.

2013. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja az meg a másik, hogy hogyan hasonlíthatod össze magad egy idős emberrel... aki alacsonyabb is ráadásul..
2013. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges? -> mérleg.


Narancsbőrös vagy, nyilván kicsit hájas is..


mert nem értesz a táplálkozáshoz. Az embereknek alapjában véve ezeket szabadna enniük: húsok, zöldségek, gyümölcsök, hal, tojás, olajos magvak, gombák, ... !


Cukor, gabona, tej.. adalékanyagok bizonyos típusai csak hormonzavarokat, gyulladásokat okoznak, elhízást, narancsbőrt (ami csak egy kísérő jelenség egyébként).


Meg kell tanulni enni, meg kell szokni, hogy tápláló ételeket egyen az ember :)

2013. dec. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mert felnék 71 nem egyenlő 67.
2013. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nem tudsz felszedni egy kiló izmot. Ha direkt gyúrsz, akkor talán egy felet egy hónap alatt.
2013. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
minden nap tornázok cardio angol novel, hasprés és súlyzós gyakorlatok. Akkor amit a mérleg mutat plusz kilókat, akkor az háj :( hm...nagyon nehéz az édességrol lemondani :( Nem feltétlenul akarok izmosodni, csak szzeretném, ha ezek a hájacskák kicsit izomra változnának :(
2013. dec. 1. 21:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig ahhoz le kell mondani a cukker alapú édességekről, kenyérről, tésztáról :)


De vannak cukormentes édességek is, lisztmentes péksütik, illetve a kenyérnél sokkal több tápanyagot, energiát adó igazi ételek, amikkel szép karcsú testet lehet megőrizni, egészséges izomzattal, betegségek nélkül, éhezés nélkül :)

2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!