Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek normális dolog,...

Szerintetek normális dolog, hogy 17 évesen ilyenen gondolkodok?

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy ha létezik a reinkarnáció következő életemben rossz ember leszek, nem fogok helyesen cselekedni, teljesen más lesz a személyiségem. Tudom, ha így is van, nem tudok mit tenni ellene. Számomra mégis ijesztő kicsit, hogy teljesen más leszek, esetleg rossz családba születek, vagy akármi és nyilván másképp is fogok gondolkodni.

(Megjegyezném, hogy nem hiszek Istenben, nem vagyok vallásos, nem is kereszteltek meg..)


2014. jan. 12. 06:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha valóban létezik reinkarnáció, az függ a jelenlegi életedtől. Tehát ha ebben az életben jó ember vagy, akkor jó leszel a következőben is és az előzőben is az voltál. Ezt attól függetlenül mondom, hogy én miben hiszek. Szerintem nem baj hogy ilyeneken agyalsz, csak ne parázd túl. Inkább olvass sokat a témárol, ne neten lehetőleg, mert ott sok a baromság, hanem erről a témáról szóló könyvekből. Van egy csomó tök olcsón.
2014. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy :D


Ha erős vagy, akkor egy rossz családba születve is megmaradsz. Az pedig, hogy mi helyes, meg mi nem, teljesen relatív: mindenki magának szabja meg a határait. Következő életedben - ha van ilyen - másik személyiséggel bizonyára nem fog zavarni, hogy olyan vagy, amilyen. Az egyik cél életünk során saját magunk elfogadása, most inkább ezzel foglalkozz. Meg gondolj arra, hogy ha volt előző életed, akkor azt is sikeresen átvészelted.

2014. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Nekem is majdnem ugyanez a problémám egy kis különbséggel engem elátkoztak az előző életemben, hogy a mostaniban hiperaktív legyek én sem vagyok vallásos, de a szüleim azok szerintem nincs mit tenni a következő életedben olyan leszel, mint én.

bizonyíték... http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..

2014. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó. Miért lennék hiperaktív következő életemben? Vagy engem is el fog átkozni egy boszorkány? :)))

Szerintem először menj el orvoshoz és utána már tudsz változtatni ezen a TULAJDONSÁGODON.

2014. jan. 12. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
#4 Voltam leány pszichológusnál többször is elmentem hülyének tettetem, hogy többet beszéljen velem, de a végén rájött és egy másik pszichológusnál küldött, aki egy kö*cs-ög volt azonnal kijozanodtam. szóval nem akarok több orvos tanoncot kivéve a női orvosokat azokat kedvelem.
2014. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Figyelj!Szerintem még fiatal vagy és ne ezen agyalj inkább élvezd az életet!Amugy teljesen igaza van annak akiazt mondtahogy ha most jo vagy akkor következő életedbenis az maradsz!
2014. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Laylah ***** válasza:

Ne parázz. :) Ez egy olyan dolog, mármint, fogd fel úgy, mint az életbeli hibáidat: megtörtént, de tanulsz belőlük, ezáltal jobb leszel és következő alkalommal nem fogod elkövetni ugyanazokat a hibákat (vagy legalábbis kevesebb eséllyel). Az életek sorozatában is így működik: lehetsz te bármilyen, ha a köztes lét alatt tanulsz belőle, következő alkalommal már benned van a tudás, hogy amit tettél, az jó/rossz. Bár nem szeretem az "életek" kifejezést, mert ennél azért kicsit bonyolultabb szerintem, és inkább tekintem az egészet egy hosszú életnek, amely alatt egyszer a "túlvilágon", egyszer leszületve tartózkodom. :)

Egyébként személyes példa: a régmúltban nekem is emberek ezreinek vére tapadt a kezemhez, sajnos; jelen leszületésemben még bennem van az ösztön, hogy megvédjem a számomra fontos embereket, de azon kívül a légynek sem tudnék ártani. Egyébként én is 17 évesen kezdtem igazán foglalkozni az egésszel. :)


23/L

2014. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gorgo 20 ***** válasza:
Tudod, az idő és a hely relatív. A jelent úgy képzeld el mint egy folyót ami visz magával, de olyan erős a sodrás hogy nem mehetsz vissza. Számít az hogy mit tettél elötte, de az is relatív hogy mi jó és mi nem. Lehet valakinek jót teszel , de az se mind1 hogy kinek miért miben mien szándékkal. Az összes gondolat feljegyzésre kerül, szoval az se lehet hogy te jót teszel közben meg magadban szídod az anyját és mosolyogsz hogy jajj de jo ember vagy, A szándék többet dob mint maga a cselekedet. Ne parázz rá hogy ki és mi leszel, csak vigyázz nehogy a keresztes háborúba szüless bele ł;)
2014. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!