Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hipnózis által tényleg meg...

Hipnózis által tényleg meg lehet tudni hogy ki voltam előző életemben?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
74%

A #18-ra; Nem tudom, magadat melyik alkategóriába sorolod be - ha besorolod. Egyet azonban megemlítenék szerényen; (1%+1%+2%)+95%=99%. Nem rossz közelítése a 100%-nak, de azért híja van.

A #13-ra; lenyűgöző.

Az alapkérdésre; ha engem ilyen érdekelne, akkor nem hipnózissal próbálkoznék, hanem meditációval. Több ok miatt is.

Egyrészt azzal a "magad ura maradsz", azaz sokkal kevésbé leszel kiszolgáltatva egy nem-biztos-hogy-tisztességes orvosnak, aki kezel (segít, vezet).

Másrészt a válaszokból is kitűnik, amit amúgy is lehet sejteni; olyan képességű hipnoterapeutát találni, aki képes visszavezetni az előző életedig nem könnyű feladat, mert nem minden bokorban terem. Ezzel szemben meditációs vezetőt sokkal hamarabb lehet lelni és sikertelenség vagy nem elégséges eredmény esetén tovább lehet lépni, jobbat keresni. De akkor már nem kell az elejéről kezdeni, amit magadnak megtanultál, azt viszed magadban.

Végezetül buddhista bölcsek is a meditáció ösvényén járva maga-maguk érik el a tudás szintjeit.

2014. jan. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Előző, az emberi bizonytalanság mintapéldája vagy. Önnmagával elfogult az ember, míg egy pszichológus objektíván látja át a problémát. És ha észrevetted volna, ugyanabban a percben kijavítottam a 95-öt 96-ra.
2014. jan. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
És mint már mondtam, az ember nem látja objektíven magát.
2014. jan. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!