Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Hogyan lehet kideríteni, hogy ki voltam előző életemben? 14L

Figyelt kérdés
14 évesen vajon már lehet valahonnan következtetni, vagy ez még túl korai? Már 6 éves korom óta nagyon érdekelnek az ilyen dolgok, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lehetettem előző életembe/életeimbe. (Feltételezzük, hogy ez nem az első életem.) Van egy visszatérő álmom, amit már kiskorom óta álmodok: mindig levetem magam egy szakadékba egy hosszú fehér ruhába, de körülbelül fél perc az egész álom, és még egy másodperccel sem álmodtam eddig tovább. Minden kis részlet ugyanaz. Ennek is lehet valami köze, talán előző életemben így haltam meg? Vagy ez hülyeség, és semmi köze nincs hozzá?

2014. jan. 23. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Azt olvastam, hogy hipnózis, meditáció segítségével elő lehet hozni előző életekből származó emlékeket, de ezt tényleg csak olvastam, szóval nem tudom mennyire igaz.

2014. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Én már vettem részt korregresszión. Azt megelőzően eléggé szkeptikus voltam, de az itt szerzett élmény és tapasztalat teljes mértékben meggyőzött engem arról, hogy ez egy létező és valós dolog.

Ha egyszer szakember segítségével te is kipróbálod, biztosan választ kapsz a kérdésedre.

2014. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
84%
Igen lehet hozzá köze.
2014. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném, hogy van előző élet, de nem is akarok megsérteni senkit a világnézetének a lehülyézésével. De pszichológusként tudom, hogy a hipnózisnak nincs túl sok köze hozzá(ha van reinkarnáció).
2014. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Pinozissal :)
2014. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
16%

Nos igazából én nemhiszek semmi ilyenben

és szerintem másnak sem kellene ugy

marhaság ahogy van...

Nem szeretnék ezzel senkit

megbántani!

2014. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
amugy mivan ,hogy ha ez az első életed?
2014. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Úgy hogy felfedezed és tökéletesíted önmagad. Akkor a DNS kódjairól előszedtél mindent amit az összes ősödtől anyád és apád szerelmének köszönhetően, Te örököltél!


S akkor megtudhatod mit rejt a múltad! Mert az álmaidban az szerepel amit az őseidtől örököltél emlékeket valamint mindazon vágyat amit még ki se mondtál, vagy élményt, indulatot, amit naponta és percenként átélsz. az agy ezt összegturmixszolja és Te megálmodod, mint valami életfilm történetet.

2014. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

A hipnózissal semmiféle előző életet nem lehet felszínre hozni akár milyen mélyre mennek.Azzal legfeljebb a gyermekkori traumákat, átélt élet-képeket, történéseket lehetséges olyanokat is, amit a lélek letakart,mert annyira fájdalmas emléke az Én-nek.


Végeznek hipnózist már régóta, innen ered a tudatalatti elnevezés is. De valójában minden ott van a tudatban csak nem minden van elől vagy nyitottként" Bár a pszichológusoknak vagy pszichiátereknek fogalmuk sincs arról mikképp is működik.


Hogy lehet az, hogy hipnózisban fájdalmat idéznek elő a beszélő érzi a fájdalmat, de valójában még se szenved a fájdalomtól.- ha arra utasítják, hogy visszatértekor erre ne is emlékezzen, akkor nem is fog emlékezni se.


Azért van ez így, mert a lélek ami a testben van azt nem lehet kikapcsolni még hipnózissal se csak az ÉN -tudatot lehet leblokkolni. Vagy is a lélek mesél és keresgél az emlékek tárházában (agysejteknél) és felhasználja az agy beszélő centrumát hogy szólami is tudjon. A lélek szálon ott van az egész életünk semmit nem felejt el-- s megkeresi a memóriában a hozzátartozó képi, cselekvés, történés emlékeket és úgy meséli el átélve, mint ahogy valamikor az ÉN átélte.


A fájdalmat is érzékeli, de a léleknek nem fáj csak érzi és meg is jegyzi, viszont nem kelti életre, mivel az agy erre vonatkozó memóriája nem rögzített semmit, kikapcsolt állapotában.

Viszont ha valakit csak simán elaltatnak egy műtétnél, lehet, hogy úgy néz ki mélyen alszik, valójában iszonyú fájdalmakat élhet át, mert csak alszik és a lélek is és az agy többi része is bizony elevenen-- nem véletlenül olyan megviselt mindenkinek az arca, egy műtét után!


Bocsi kérdező-- ezt azért tettem be hogy még véletlenül se hidd el a hipnózissal felszínre hozott, előző életek meséjét.

2014. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) #7: Már gondoltam rá, hogy mivan, ha ez az első, de mostanra már egyértelmű lett számomra, hogy volt előző, mivel teljesen ismeretlen emberekre ránézek, s bár ebben az életemben sose ismertem, mégis emlékszem rájuk/ismerősek nekem valahonnan a múltból. És olyan dolgokra emlékszem vissza, amik meg se történtek.
2014. febr. 11. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!