Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy a lelkemmel...

Lehetséges hogy a lelkemmel át mennyek egy másik testbe?

Figyelt kérdés
Ha igaz az Ezotéria, akkor a testem csupán egy tárgy, én a lelkem vagyok valójában, és ha a testemből kilépek, akkor a akkor a testem egy szimpla élettelen tárgy marad, miközben a lelkemmel "élek" tovább. De ha a lelkemmel ebben a testben tudtam élni, mért nem lehetne egy másikba ? Mondjuk egy nagyobb bábú testébe tudnák élni ? Igen egy tárgy, de lélekkel mér élő, ahogy lélek nélkül a test is tárgy! Mit gondoltok ?

2014. szept. 12. 17:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Értem, és ha egy olyan halott testébe megy bele, akinek csak a lelke jött ki valahogy, de a testének nincs baja ?
2014. szept. 13. 11:31
 12/25 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges, Chucky baba már vár téged!


[link]

2014. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen, a Chucky adta az ötletet!
2014. szept. 13. 16:37
 14/25 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne lehetséges? Egy bábuba nem tud beleszállni a lélek, mint a filmekben!! Nincs szíve, agya, tüdeje stb., nincs ami életben tartsa attól függetlenül, hogy van benne egy lélek. Egyébként miért akarsz Chucky testébe bújni? Ilyesztgetni akarod a gyerekeket? :)
2014. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Egy halott ember testébe se tudnál "átmenni", mert a létfontosságú szervei leálltak, így az is egy "bábu".
2014. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
De egy olyanra gondolok aki testen kívüli utazást csinál, vagyis kijött a lelkével.
2014. szept. 14. 08:18
 17/25 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Ha sikerült, írd meg, kíváncsi vagyok :)
2014. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Mikó Eszter ***** válasza:
16%

Fizikai lények vagyunk, nem szellemlények, tehát élünk - élő lelkek vagyunk -, ha nem élünk halott lelkek vagyunk. (magyar kifejezés is van erre: xy falu ennyi és ennyi lélekszámú - mire gondoljunk? természetesen arra, hogy ennyien laknak benne ÉLŐ EMBEREK).


Nincs semmi ami túléli a testünk halálát valamiféle misztikus módon, hisz az összes emlékünk és "mindenünk" (érzések, vágyak, tervek stb.) egyetlen szervünkben van, az agyunkban: az agyunkban levő információk nem élik túl testünk halát. A halál az élet ellentéte. Amikor nem éltünk akkor sem voltunk sehol.


Mivel az ember nem akarja elfogadni az örök elmúlás gondolatát, ezért talált ki mindenféle hamis mesét: mennyország, pokol, lélekvándorlás.


Természetesen nem véletlen, hogy ragaszkodunk az életünkhöz, ennek komoly oka van. Pont ezért vizsgálódtam én is sokféle területen. Nagyon sok kézzel fogható bizonyítékot találtam arra vonatkozólag, hogy Isten nemsokára közbelép az emberi ügyekbe és véget vet a szenvedésnek és a gonoszságnak. Amikor megtörténik mindez, akkor válik lehetővé, hogy akár örökké is élhet majd az ember :)

2014. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Itt nem az volt a kérdés, hogy van e lélek, vagy nincs, azt már alapból leszűrhetted volna hogy szerintem igen is van! :)
2014. szept. 14. 16:44
 20/25 anonim ***** válasza:
Tehát egy olyan ember testébe akarsz átmenni, aki épp meditál és kilépett a saját testéböl? Lehet, hogy meg lehet csinálni, de ha te kilépsz a testedböl, akkor lehet hogy egy szellem megtalálja és beköltözik a tiédbe. És onnan már nem fogod tudni kikergetni :-) Én nem játszadoznék ezzel.
2014. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!