Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy családban meghal valaki,...

Egy családban meghal valaki, leszületik helyette egy másik lélek. Hisztek ebben? Tapasztalta már valaki?

Figyelt kérdés
Nagy babám holtan született 3 hónapja, tegnap pedig meghalt a nagyon szeretett nagypapám. Azzal vigasztalom magam, hogy vigyáznak egymásra odafent, és a kislányom jobb emberrel nem is lehetne a mennyországban. Remélem a Papa küld maga helyett egy kis dédunokát... :,(((((((((((((((((
2014. aug. 4. 06:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
76%
anyukám márciusban halt meg,abban az évben decemberben állapotos lettem kislányommal :)én is hiszek ebben
2014. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Voros oroszlan.


Olvasd el, sok mindenre valaszt kapsz.

2014. aug. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén sajnálom a veled történteket!Részvétem!Sajnos tudom milyen érzések vannak most benned! :(

Viszont a kérdésedre nem merem biztosan mondani,hogy hiszek benne.

De a közvetlen környezetemben kettő példát is tudok mondani.

A barátnőm öccse autóbalesetben,fiatalon /26 éves volt/ meghalt.Rá pár hónapra a barátnőm /aki akkor volt 34/ váratlanul,hirtelen teherbe esett,6 évnyi sikertelen küzdelem után.Egészséges,gyönyörű kisfia van.

A másik eset a szomszédaim.Kb fél éve meghalt a szomszédom.

A gyermekeivel napi szinten találkozok.Nem vagyunk átjárós típusuak,de egy-két mondatot mindig váltunk egymással.A múlt héten pedig bejelentették az örömhírt is,hogy baba lesz.Már lassan 4 hónapos terhes a szomszéd fiú barátnője.

Örülök az örömüknek.

2014. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

#5 vagyok.

Azt elfelejtettem megírni,hogy a barátnőm úgy érzi,hogy neki a testvére küldte a kisfiát.

Ráadásul már többször is mondta,hogy olyan furcsa érzése szokott lenni néha és,hogy a kisfia nagyon hasonlít az öccsére.

2014. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat! Nagyon nagy csapás most nekem ez a 2 haláleset. Még a kislányomat sem tudtam lezárni, jött a Papa.
2014. aug. 4. 06:49
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, hogy minden lélek maga választja meg, hová szeretne leszületni és abban az életben milyen életfeladatot, tanulnivalót vállal.

A babád ezt vállalta. Azt ő tudja, hogy ezzel milyen karmikus feladatot teljesített, viszont mivel minden mindennel összeköttetésben van, hiszen mind egyek vagyunk, így a te életedben is egy tanulás ez, hogy ezt miként tudod feldolgozni, mit kezdesz a dologgal.

Neked kell rájönnöd arra, miért kaptad ezt a feladatot, hogy egy ilyet megélj.

Sok erőt kívánok hozzá, hogy megtaláld az utat, amiért leszülettél!

2014. aug. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 4. 07:12
 8/19 A kérdező kommentje:
OFF: Senkit nem pontozok le. Nem tudom, ki ez a kedves, jóindulatú ember...
2014. aug. 4. 07:13
 9/19 anonim válasza:
100%
Párom nagypapája meghalt pár éve, rá egy hónapra, pontosan a születésnapján pozitívat teszteltem :) sajnos ő már nem örülhetett a boldogságunknak, de remélem onnan fentről lát minket :)
2014. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sokat jelent most nekem ez a pár örömhír, amit olvashatok. Köszönöm Nektek!!!
2014. aug. 4. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!