Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy a lelkemmel...

Lehetséges hogy a lelkemmel át mennyek egy másik testbe?

Figyelt kérdés
Ha igaz az Ezotéria, akkor a testem csupán egy tárgy, én a lelkem vagyok valójában, és ha a testemből kilépek, akkor a akkor a testem egy szimpla élettelen tárgy marad, miközben a lelkemmel "élek" tovább. De ha a lelkemmel ebben a testben tudtam élni, mért nem lehetne egy másikba ? Mondjuk egy nagyobb bábú testébe tudnák élni ? Igen egy tárgy, de lélekkel mér élő, ahogy lélek nélkül a test is tárgy! Mit gondoltok ?

2014. szept. 12. 17:03
1 2 3
 21/25 Mikó Eszter ***** válasza:

Lélek van, persze: mi magunk vagyunk azok! Ha lenne tőlünk eltávozó vmi, akkor pl. örömmel fogadnánk vki halálát. De mivel a halál a bűn következménye, tehát büntetés, nem kerülhetünk jobb helyre halálunk után!


Ha vki időt szán arra,h az igazságot megtalálja a fentiekkel kapcsolatban, fantasztikus dolgokra bukkanhat :)

2014. szept. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%

Onnantól fogva, hogy a fizikai halál után elhagyja a testet, a lélek a következő inkarnációjáig olyan szabadságot tapasztal meg, amit fizikai testben létezve soha. Nem léteznek számára azok a térbeli korlátok, amik a fizikai testben élve igen, és nem létezik számára az idő dimenzió - legalábbis nem a mi földi fogalmaink szerinti lineáris idő.


Mégis miért akarna a lélek egy élettelen bábúba "beköltözni", vagy ahhoz bármi módon kötődni?

2014. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
valójában lehetséges ilyen, de azért nem ilyen egyszerűen,hogy te majd eldöntöd, hogy én átbújok más testébe. ilyen általában akkor szokott előfordulni, amikor valaki nem akarja már teljesíteni a feladatait amiért itt van és végül az Úr is úgy látja, hogy tényleg jobb ha visszahívja fizikális szintről azt a lelket, ekkor történhet testcsere, hogy egy másik lélek átveszi a helyét az eltávozónak. az átvevő egyszerűen nem akar végigmenni a születésen és a gyerekkoron hanem egyből meg akarja kezdeni a feladatait. ennyi. de ilyenről ne is álmodj hogy csak úgy önkényesen bárkibe bármikor....jesszus belegondolni is szörnyű
2014. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem zárható ki, hogy lehetséges ilyesmi. Ron Hubbard foglalkozott ezzel a témával komolyabban.

...

A test nem egy tárgy... a "genetikus entitás" viszi.

...

2014. szept. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Te nagyon hülye vagy :D
2017. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!