Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon mi történik ha az ember...

Frank1997ize kérdése:

Vajon mi történik ha az ember meghal?

Figyelt kérdés
Ha tényleg nem létezik a reinkarnáció akkor mikor meghalunk mi történik?sötétséget fogunk látni örökre?

2014. dec. 18. 04:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy egyszerűen csak megszűnünk létezni öntudatlanul mintha aludnánk örökre.
2014. dec. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Olyan lesz mint születés előtt, nagy semmi.
2014. dec. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Sokan fellélegeznek majd, hogy egy hülyével kevesebb.
2014. dec. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az emberiseg ezen a kerdesen törpöl miota lemaszott a farol.


Gondolod mi itt meg tudjuk neked valaszolni?


En ugy vagyok vele, hogy nem erdekel kulonosebben, ugyis kiderul.


Amugy ahhoz hogy sotetseget lassunk, kell valami tudatos allapot. Akkor meg ugye van valami a halal utan.


Racionalisan nezve elegge sanszos hogy egyszeruen megszununk letezni.

2014. dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
2-esnek van igaza,olyan mint születésed elött..
2014. dec. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem a 2-est és 5-öst miért kell lepontozni, teljesen igazuk van. Bár lehet itt a sok vallásos,lélekvándorlós embernek ez csípi a szemét...
2014. dec. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Passiflora ***** válasza:
0%

# 6


A 2. és az 5. válaszolót (eddig) senki nem pontozta le, jelenleg 100 %-os a válaszuk.


Az utóbbi hetekben úgy figyeltem meg ebben a rovatban, hogy a "csípi a szemét" kérdés jellemzően éppen fordítva figyelhető meg, mind a hozzászólásokból, mind pedig a lepontozásból ítélve.


Ha a hozzászólásodat nem azért írtad, mert valamit véletlenül elnéztél az értékelésekkel kapcsolatban, hanem pont emiatti iróniából, akkor bocsánat! :-)

2014. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja bocsánat én a második %-ot néztem, egyébként meg

nem nagyon szokott érdekelni a pontozás :D

2014. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Halott lesz
2014. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Azért azt az elméletet se lehet kizárni, hogy a lelkünk valóban tovább létezik valamilyen formában, hiszen sok kultúrában fellelhetőek ezt igazoló állítások. A reinkarnáció, a szellemvilág,a menny és pokol állítólagos létezése mind olyan dolgok amik azt állítják, hogy a halál után nem szűnünk meg létezni teljesen. Ezek tudományosan nyilván nem alátámasztott tények, de ettől még nagyon is lehetnek igazak. Nyilván ezt senki se tudhatja biztosan, csak az aki már meghalt, ő viszont már nem tudja elmondani nekünk.. Igazából mindenkinek maga kell eldöntenie, hogy miben hisz.
2014. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!