Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vajon mi történik ha az ember...

Frank1997ize kérdése:

Vajon mi történik ha az ember meghal?

Figyelt kérdés
Ha tényleg nem létezik a reinkarnáció akkor mikor meghalunk mi történik?sötétséget fogunk látni örökre?

2014. dec. 18. 04:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
Azt sem tudjuk, hogy milyen volt a születés előtt. Én még a saját születésemre sem tudok visszaemlékezni, ami előtte volt, arra meg mégkevésbé.
2014. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Talán ezek a téli napok a legalkalmasabbak hogy belegondolj, kik őrizték a család tüzét 100, 1000, 10000 évvel ezelőtt. Rakj tüzet, vagy gyújts gyertyát és a fénybe meredve adj hálát neki, akik azokban a nehéz időkben is gyermekekről gondoskodó emberek voltak. Így már bátrabban látod át a mai hatalom csápjait, amely csak maga fényére ügyel, és fényét velünk táplálja.

Ebből az aspektusból tekintve már az élet, halál, feltámadás marketing hármas is új megvilágítást kap:

hogy élsz, az a szüleid feltámadása,

a te feltámadásod, gyermeked születése

a halál meg a te tulajdonod. Így már érthetőbb az a hit, hogy vannak akik sohasem támadnak fel, tkp akiknek nem születnek gyermekei.

2014. dec. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
másik világon tovább él, de szerintem ő vagy nem is tud róla hogy meghalt, vagy nem biztos benne, mivel ugyanúgy folytatódik az élete csak újjászületett (helyileg is ugyanúgy érzi hogy ott van ahol eddig is). akik fontos szerepet töltöttek be neki az életében, akkor ők is mellette vannak ott is miközben itt meg sírnak utána...szerintem...
2015. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Nagy irodalma van a HKÉ-knek, vagyis a halál közeli élményeknek, én Dr. Eben Alexandertől olvastam a "Mennyország létezik" című könyvet, ami elég hitelesnek tűnt, már csak azért is, mert ő egy elismert neurológus volt a Harvardon az élménye előtt, megingathatatlannak tűnően materialista szemlélettel, aztán ez határozottan megváltozott. Kovalovszky Dániel készített egy fotósorozatot olyan emberekről, akik átéltek hasonlókat. Őket lehetne megkérdezni a témáról.


[link]


De szerintem türelem, előbb-utóbb úgy is kiderül mindenki számára...

2015. máj. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Missi_Key ***** válasza:
elrohadsz...valszeg.
2015. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

18:22-es


Te csak a testről beszélsz hogy azzal mi lesz...

Ez egy dolog hogy elrohadsz... de nem biztos, mert az is lehet hogy hamu lesz belőled, vagy valami felfal mielőtt még rohadásnak indulnál, halálodtól és temetésedtől függ mi lesz a testeddel.


A lélek örökké él. Lehet ugyanabban a testben folytatja útját csak hát ugyebár egy másik világban, ezért is szokták azt mondani, hogy aki meghal az átmegy másvilágra. De az is lehet hogy más testbe költözik bele vagy éppen újra születik (ha teljesen leélte egész emberi életét).

Tehát újjászületsz eközben vagy újra születsz, attól függ milyen idős korodban haltál meg.

2015. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!