Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ismerhettem már előző életembő...

Ismerhettem már előző életemből őt?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy fél éve kb a közelemben van egy ember, munka miatt, aki már az első naptól kezdve nagyon ismerős nekem, holott még soha nem láttam. Nem is beszéltem vele nagyon, de nagyon ismerős volt és olyan furán éreztem magam amikor rám nézett... Nem rosszul, csak furán, mintha ismerős lenne, de nyugtalanít, hogy nem tudom sehova sem tenni őt. Egy ideje elkezdtünk beszélni. Elég hirtelen, de már az első 5 perc beszélgetés után teljesen közvetlenek voltunk egymással, mintha régi ismerősök lennénk. Nagyon jól megértjük egymást azóta is, de továbbra sem tudom őt hova tenni és gyakran álmodom is vele.

Szerintem hülyének nézne ha elmesélném ezt neki.

Hogy deríthetném ki, hogy mégis milyen kapcsolat fűzhetett hozzá, ha valóban kapcsolatban álltunk egykor?


27/N, ő 50 éves férfi.



2014. dec. 27. 13:54
 1/10 Legoman ***** válasza:
53%
Nem biztos, hogy előző életeidből való. Az is meglehet, hogy hasonló energiákat hordoztok és emiatt jöttök ki jól. :)
2014. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez pontosan mit jelent?

Bocsi, senki nincs akihez fordulhatnék ezzel, azért kíváncsiskodom itt.

2014. dec. 27. 14:29
 3/10 Legoman ***** válasza:
78%
Annyit jelent, hogy ugyanazokkal a tulajdonságokkal, kisugárzásokkal stb. rendelkeztek valószínűleg. Több ilyen ember is van, szóval másokkal is lehetsz összhangban, de most ő van a legközelebb. :)
2014. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dead Angel ***** válasza:

Előttem lévővel értek egyet, de nem zárnám ki az előző életet sem. Én a helyedben mindenképpen utána járnék valahogy. Meditálj a dolgokon, ha ilyesmire nyitott vagy (a kérdésedből arra következtetek,hogy igen). Esetleg próbálj ki egy előző élet utazást.


Ha ezek nem jönnek be, még mindig ott van az a lehetőség is, hogy beszélsz az illetővel. Ha tényleg ilyen érzéseid vannak vele kapcsolatban, nem hiszem, hogy hülyének nézne, talán egy kicsit kellemetlen lesz, de legalább a kíváncsiságodnak eleget tehetsz.

Remélem valamennyire tudtam segíteni!:)

2014. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dead Angel ***** válasza:
Esetleg volt már deja vu érzésed ezzel a személlyel kapcsolatban? (az előző vagyok)
2014. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem majd ha jobban összeismerkedtek, akkor finoman érdeklődj, ő nem érzett-e olyat, mintha ismerős lennél, szóval vannak-e hasonló észrevételei.

De amúgy lehet, hogy csak emlékeztet valakire.

2014. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát folyamatosan éreztem hogy emlékeztet valakire, de mintha ismerném... de abszolút nem tudok semmit kötni hozzá, vagy az arcához, vagy önmagához, semmijéhez. Sokban emlékeztet viszont önmagamra is egy kis részben, mintha magamat látnám benne, de ugyanakkor ő nem én vagyok.

Nyitott vagyok az ilyesmire, tök érdekes szerintem. Még az is fura hogy álmaimban mindig nagyon közel van hozzám, úgy értem nem intim kapcsolatban hanem ilyen nagyon közeli dolgokat élek meg vele. Egyszerűen még sosem éreztem mással kapcsolatban ilyet, ő az első.

2014. dec. 27. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen egyértelmű, más életedben már közel álltál hozzá. Gondolom mindenkivel előfordult, hogy ok nélkül gyűlöl valakit, vagy nem szimpatikus, ugyanez a helyzet. A memóriánk az előző életekkel kapcsolatban le vannak védve, hosszas meditációval lehet ezeket a védelmeket feloldani. A memória ellenére a megérzéseink megmaradnak.
2014. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

IGEN!

Sőt, mindketten az Isteni Kegyelem részesei vagytok, hogy előző élettek után ugyanannyi várakozás elteltével születtetek újjá, sőt ebben az életben is közeli ismerősök lettetek!

.

"Szerintem hülyének nézne ha elmesélném ezt neki."

Ez bizony nagy tudásáról árulkodik, ráadásul milyen igaza van...

2014. dec. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem igen,az én életemben is van egy ilyen személy,akit mikor első alkalommal megláttam akkor is olyan érzésem volt mintha mindig is ismertem volna,nagyon sok közös van bennünk.
2016. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!