Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghaltál halál után álmodsz?

Ha meghaltál halál után álmodsz?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 01:48
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
0%

Közérdekű Tájékoztató

Kedves Ismeretlen!


Én ,ár 76 éves vagyok és néhány olyan dolgot tapasztaltam meg kisgyermekkoromtól mostanáig,

amik az embereket általában érdeklik. Ilyenek voltak: látomás,jósálmok,melyek bekövetkeztek,tett-

következmények törvényének észrevétele: akik valamiképp bántottak,ártottak nekem,meghaltak,

vagy komoly balaesetet szenvedtek,utána csonkolták,mely rossz dolgokat nem kellett volna elszen-

vedniük,ha ők nem tesznek rosszat nekem.

Tudom,nehezen hihető dolgok ezek,nem is mertem volna leírni,ha nem lenne könny lenyomozható

,mivel ma élő,vagy élt emberek nevét használom. Két helyen is írtam másik bizonyságomat: Úgy legyen irgalmas hozzám a Mindenható Isten az öröklétben,ismétlem,az öröklétben,amilyen,igazul bántam én a szavakkal. stb.

Ha ezek a dolgok érdekelnek,jól jársz ha végigolvasod írásom,mert még javadra is lehet.

Írásom végső célja semmiképp sem a magamra mutogatás,hiszen már 60 éves is múltam talán,mik-

or a Legfelsőbb Hatalom vezetése folytán tudtam meg,hogy Istennek különleges célja van velem.

Ahogy én se tudtam ezt évtizedeken át,úgy te sem tudod magadról még (esetleg) és másik emberről

sem. Vigyázz! Miként viselkedsz az emberek között,és hogyan bánsz velük,nehogy súlyosabb legy-en a következmény,mint az átlag ember esetében. Remélem még jókor szóltam.. Az UTÓSZÓ

már most olvasandó. Folytatás az interneten: www.osys.hu/biromiklos Kérlek beszélj erről,és

E-mailezz ahova tudsz,akár Magyarországra is,mert nekem nincsenek címeim. Üdv:Bíró Miklós


Ha csak ez az egyetlen csoda lett volna életemben nem mertem volna ideírni.csupán jelezni akarom: nem csak logika van a világban,mely különben is magában hordja a tévedés lehetőségét,hanem élettapasztalat is,mely megdönthetetlen annak aki kapja.

Bizonyítás: Vajon megkérdőjelezed-e,hogy most amikor olvasol,olvasol. Ha igen,nem a bizonysággal van a baj

2015. jan. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Tom Benko ***** válasza:
100%
@Bíró Miklós: Na ja, és azok is szenvedtek balesetet és haltak meg, akik nem ártottak neked...
2015. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, a 31-es, pont erről írtam az előbb, képzelt valóságba menekülnek egyesek.


Persze lehet hogy késői öregkoromban már én is szeretném azt hinni hogy van Isten, és még számít is rám! A "minden ellenségem sorsszerűen megbűnhődik" meg annyira tipikus, ilyen csak egy képzelt világ főhősével történik meg.


Egyébként a Kérdező szerintem már rég elmenekült az válaszokat látva...

2015. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Gyanítom,hogy akkor már tudni fogod.

Hogy már most bölcsebb legyél: gondolj Dr. Cejzler Endrére.

2015. jan. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos ő sem bölcsebb, ahogy egyre idősebb.
2015. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
75%

34.

Nem Cejzler hanem Czeizel, ha már rá hivatkoztok (nem te vagy az első akitől látom) legalább a nevét írjátok helyesen. De az istenhit nem egyenlő azzal hogy van Isten, még akkor sem ha Czeizel Endrére hivatkoztok.

2015. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 Tom Benko ***** válasza:
Jajj...
2015. jan. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
37%
NEm csak az van, amit a tudomány ismer, vagy elismer. Halálod után nem álmodsz, de nagyon is a létezel egy más formában, test nélkül. A tudati érzékelésed pedig sokkal kitágultabb lesz. Erről sok klinikai halált megélt ember tudna mesélni.
2015. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 Tom Benko ***** válasza:
74%
@38: Amit a tudomány elismer, arra vannak bizonyítékaink. Ilyen például, hogy a klinikai halál során átélt élmények előidézhetőek oxigénhiány segítségével is, úgyhogy ez az érv a halál utáni létre ugrott...
2015. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
HA csak eddig jutottál,gondold ezt tovább,hogy valami hasznára is legyél az emberiségnek.
2015. jan. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!