Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hipnózis és telepátiát szeretn...

Hipnózis és telepátiát szeretnék tanulni légyszíves ajálljatok nekem könyvet amiből valamenyire elsajátíthatom. és honnan?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem lehet elsajátítani, Hipnózist csak arra kiképzett orvos végezhet. A telepátia pedig Nem tanulható meg, és nagyon ritka, amikor működik.
2015. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Legoman ***** válasza:
48%

Megtanulható a telepátia.

De két személy kell hozzá, akivel megtudod tanulni. Vannak gyakorlatok. De ehhez nincs technika, mert mindenkinek saját technikája van, mindenkinél másként működik. Többször is teszteltem már a telepátiát, és eddig mindig eredményes volt, szóval létezik.

2015. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyan tanultad meg a telepátiát?
2015. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
én is úgy tudom,hogy a hipnózist csak nagyon hozzáértő és magasan képzett szakemberek csinálhatják. Olvasni olvashatsz róla,de eszedbe se jusson próbálkozni,mert nagyon súlyos károkat okozhatsz vele a másiknak!
2015. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Legoman ***** válasza:
58%

Megkértem az egyik barátomat, hogy segítsen nekem.

Mondtam, hogy gondoljon egy színre, küldje el nekem az információt, és én majd fogadom. 3/3-szor megmondtam egymás után 4-szer, hogy melyik színre gondolt. És olyan pontosan, hogy például világoszöld, sötétkék, világosbarna stb.

Azután cseréltünk, én küldtem neki az információt, és ő fogadta.

Ő is sokat eltalált, de 2-3-at tévesztett azt hiszem. Pedig elég nehéz színekre próbáltunk gondolni, olyanra, ami nincs körülöttünk.

Azután jöhetnek a bonyolultabbak. Képre kell gondolni és azt kell elküldeni neki.

Majd jöhetnek a betűk.

Azután rövid szavak.

Majd hosszabb szavak.

Azután egy mondat.

Majd két mondat.

stb.


Egyébként nem nehéz annyira, csak fárasztó, ha sokáig csinálod.

2015. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Legoman ***** válasza:
62%
Így tanultam a telepátiát. :D
2015. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Be vegye már valaki ezt a hülyeséget.
2015. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Legoman ***** válasza:
Milyen hülyeséget?
2015. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hipnózisról van könyv, nekem meg is volt, csak kölcsön adtam...a címét már nem tudom, de az alexandrába rendeltem. Nézz szét a honlapjukon, és keress rá a hipnózis szóra.
2015. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, aki vállalná, rajta tanulj hipnotizálni, őt nem lehet, ugyanis agyatlan!

Ki az, aki tudatosan vállalja, hogy gyakorlatlanságod, tudatlanságod miatt mentális sérültként élje további életét?

.

Telepátia?

Mint a rádió és a TV.

Vevő adó nélkül és adó vevő nélkül értelmetlen és felesleges!

2015. febr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!