Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kell félnem valamenyire?

Kell félnem valamenyire?

Figyelt kérdés
a sulimba van egy krav magás gyerek aki mindenkinek magyaráza hogyan kel verekedni meg uccán mi a jó önvédelem hogyan kel valakitöl elveni a kést meg ijenek közbe fingja nincs az egészröl mer a krav maga csak kamu csak ez a gyerek elhiszi meg sokan. idegesitő. haverjaimal montuk neki hogy csak kamu és hogy amiket magyáráz az hüjeség meg ijenek de erre el kezdett nekünk ugatni mi meg visza és utána monta nekem hogy most a nyáron bunyózzak vele és akor megmutatja hogy a krav maga nem kamu mer még töb embert is le lehet vele verni egyszere. nem félek de még nem volt rendes bunyóm csak eddzésen mer három éve birkózók ott meg még az erőseb embereket is két válra tudom fektetni de uccán még nem bunyóztam de a gyerek se viszont ő négy éve kravozik. kell valamitöl féljek vagy nem?

2014. júl. 3. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Én félnék a helyedben. Ilyen helyesírással hogy lesz neked rendes munkahelyed te gyerek?
2014. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tabról nehéz irni.kérdésre válaszojj lécci.
2014. júl. 3. 13:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki a magasabb és az izmosabb?
2014. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Honnan vetted azt a baromsagot, hogy a krav maga kamu?
2014. júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
mindenki tugya hogy kamu most nem ez a kérdés. ő magasabb de én izmosab vagyok de nem szálkás vagyok kicsi felesleg is van rajtam
2014. júl. 3. 14:01
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Technika alapján simán bealázhat. Amúgy a Krav Maga nem kamu. Az meg, hogy nem vagy tisztában a helyesírás alapvető szabályaival, és ilyen (már bocsi) sz4rul írsz, nem a tablet hibája.
2014. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Maradjunk annyiban hogy nem kamu. Ha tenyleg gyakorlott, akkor konnyen lehet hogy osszecsomagol. Birkozassal szart sem ersz olyan ellenfel ellen, aki ut/rug, es az erzekeny pontjaidat tamadja.


En a helyedben nem mennek bele egy ilyenbe, konnyen csunya serules lehet a vege.


Ezt a "mindenki tudja hogy kamu" ervet meg tartogasd az ovis cimboraiddal valo vitara, ott elmegy.

2014. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem sok esélye lenne a srácnak, viszont sportágunkat a helyesírásoddal is képviselhetnéd, így sem nézik akadémikusoknak a birkózókat...
2014. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

ha tényleg 3 éve birkózol akkor semmi esélye ellened, 4 év kravmaga után esetleg már tud ütni(kb annyira mint egy 1 éve boxoló)nem vészes de ha te még ennyire sem akkor ne állj le vele boxolgatni, szóval a lényeg, hogy ne menj bele az ő stílusába kényszerítsd rá te a sajátodra és esélye sem lesz.


#Slow Cheetah

az itthoni kravmaga színvonala tényleg nem ér sz4rt se, azt elismerem ha valaki csinálja egy 4-5 éve akkor lehet esélye egy nála tapasztalatlanabbal szemben de most egy olyan emberről beszélünk akinek van tényleges tudás is a háta mögött és nem mindenféle harcművészetekből összelopkodott technikákat tanul előképzettség nélkül.

2014. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vicces, de néha veszélyes dolog a skizofrénia.
2014. júl. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!