Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi ez? Mozarthoz...

Szerintetek mi ez? Mozarthoz közöm volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha valami nagyon kötne Mozarthoz, és életéhez. Nagyon ragaszkodom Salzburghoz, nem tudom miért. A zenéjétől, mintha más dimenzióban v korban lennék. Álmomban többször voltam ő, amint épp komponálok. Visszatérő álmaimban mindig benne van ő: Vagy én vagyok és mint irtam, komponálok, vagy szimplán az utcán sétál alkohollal a kezében és mintha beleszállnék a testébe (ez visszatérő)Hirtelen a kép elsötétül, aztán vmi ismeretlen személy leszek, és végül én, aki most vagyok. Egyszer csináltam regressziós meditációt, a folyosón volt egy ajtó, amin átmentem és mintha Mozart lettem volna ott is, vagy legalább is erősen jelezte nekem valami, hogy őt figyeljem (akkor még nem szerettem különösebben) Egyszer meghallottam egy művét, amit soha ez előtt nem: Mintha kötne valami ahoz a műhöz, mintha már hallottam volna egyszer, pedig se rádiót, se semmit nem hallgattam addig (6 éves voltam kb.) Nem csak ennyi. kb. 2 évesen vonzott a zongora és 6-7 évesen megtanultam az 1. zongoradarabot (nem jártam még zenedébe) 7 évesen komponáltam egy művet, azóta ezt csinálom. 15 éves vagyok és szeretném megtudni, vajon Mozart reinkarnációja vagyok-e. Kérlek, csak olyanok írjanak, akik hisznek ebben.

2015. febr. 28. 12:18
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
65%
Lehet tényleg Mozart inkarnációja vagy. Hisz a nemek ebben a világban nem feltétlen ugyanazok, és néha tényleg az inkarnáció is azt szereti, teszi, vagy úgy gondolkodik mint a reinkarnációja. Ha kicsi korodban még intenzívebb volt az efféle álom vagy még mindig az, akkor lehet tényleg Mozart voltál előzőleg. Vagy valamelyik közeli ismerőse akit ugyan úgy vonzott a művészet. Én például odavagyok a veszélyért (igaz nincs túl sok az életemben), szeretem a vizet, a hajókat és a csatákat. És én is többször álmodtam, hogy kalóz vagyok, lehet hogy én meg kalóz voltam előző életemben. De te tuti, hogy Mozart voltál vagy mint mondtam közeli hozzátatozója (pl.: feleség, vagy a nővére)
2015. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

#4

Kulturál és szives figyelmeztetésed megfogadva, átfogalmazom válaszom.

.

Amennyiben Mozart reinkarnációjának képzeled magad, vedd figyelembe:

"Wolfgang érdeklődését hamar felkeltette a zene, gyakran töltött hosszú órákat a zongora mellett, terceket keresgélt a hangszeren, és mindig nagy örömére szolgált, ha ezekre rátalált. Mindössze négyéves volt, amikor apja elkezdett neki kisebb zongoradarabokat tanítani. Nannerl szerint öccse egy óra alatt megtanult egy teljes szonátát, fél óra alatt pedig egy menüettet."

Idézet innen:

[link]

Mozart 6-7 évesen királyi udvarban adott koncertet, nem pedig akkor tanulta meg az első zongoradarabot.

.

"...pedig se rádiót, se semmit nem hallgattam addig (6 éves voltam kb.)"

Ezt meséljed talán másutt, hogy 6 éves korodig rádiót sem hallottál!

.

"...7 évesen komponáltam egy művet, azóta ezt csinálom."

Mindegy, hol élsz, keresned kell egy hozzáértő zenészt, aki véleményezi szerzeményed. Ha más nincs, az iskolai énektanárod.

.

Szerintem nincs reinkarnáció, de ha van és te tényleg Mozart újjászületettje vagy, harag és rosszindulat nélkül azt kell írjam: előző életedben zeneileg fejlettebb voltál!

2015. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
33%
Szerintem tényleg Mozart voltál előző életedben, vagy a felesége vagy pedig a nővére.
2015. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
oké, utolsó előtti, igazad van. utolsó, sajnos nem tudom jelenleg, hol érdekli az embereket a komolyzene, amit az újkorban komponáltak.
2015. febr. 28. 16:57
 15/27 A kérdező kommentje:
vagyis bocsi. most olvastam, h más az utolsó :D
2015. febr. 28. 16:57
 16/27 A kérdező kommentje:
De utolsó, az lehet, h Nannerl voltam :D
2015. febr. 28. 16:59
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon ragaszkodom Salzburghoz, nem tudom miért."


Mozart kifejezetten gyűlölte Salzburgot...

2015. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem úgy ragaszkodom Salzburghoz, h szeretem. Hanem valami odavonz, mint a szülővárosomhoz.
2015. febr. 28. 18:52
 19/27 anonim ***** válasza:
Lehet, ezt nem tudjuk. Lehet akár véletlen is az az álom, de talán van benne valami.
2015. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 vattacukor elefánt ***** válasza:
Ennek a kérdésnek semmi értelme. Ha csak azok írnak akik hisznek ebben akkor persze hogy mindenki igazat ad neked. Ha viszont megkérdezed az emberek többségét, akkor megkapod azt a választ ami sokkal valószínűbb, logikusabb, amit te is tudsz csak valamiért zseninek akarod hinni magad, ezért találtad ezt ki. Higgy nekem, nem vagy Mozart. Azt nem állítom hogyha egy életen át keményen dolgozol, akkor nem lehetsz ő, de azt nem így kell elkezdeni.
2015. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!