Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi ez? Mozarthoz...

Szerintetek mi ez? Mozarthoz közöm volt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha valami nagyon kötne Mozarthoz, és életéhez. Nagyon ragaszkodom Salzburghoz, nem tudom miért. A zenéjétől, mintha más dimenzióban v korban lennék. Álmomban többször voltam ő, amint épp komponálok. Visszatérő álmaimban mindig benne van ő: Vagy én vagyok és mint irtam, komponálok, vagy szimplán az utcán sétál alkohollal a kezében és mintha beleszállnék a testébe (ez visszatérő)Hirtelen a kép elsötétül, aztán vmi ismeretlen személy leszek, és végül én, aki most vagyok. Egyszer csináltam regressziós meditációt, a folyosón volt egy ajtó, amin átmentem és mintha Mozart lettem volna ott is, vagy legalább is erősen jelezte nekem valami, hogy őt figyeljem (akkor még nem szerettem különösebben) Egyszer meghallottam egy művét, amit soha ez előtt nem: Mintha kötne valami ahoz a műhöz, mintha már hallottam volna egyszer, pedig se rádiót, se semmit nem hallgattam addig (6 éves voltam kb.) Nem csak ennyi. kb. 2 évesen vonzott a zongora és 6-7 évesen megtanultam az 1. zongoradarabot (nem jártam még zenedébe) 7 évesen komponáltam egy művet, azóta ezt csinálom. 15 éves vagyok és szeretném megtudni, vajon Mozart reinkarnációja vagyok-e. Kérlek, csak olyanok írjanak, akik hisznek ebben.

2015. febr. 28. 12:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
80%

"Kérlek, csak olyanok írjanak, akik hisznek ebben."


Szerinted ezzel a megközelítéssel megtudod valaha is az igazat?


Ez olyan, mintha azt írnám: Szerintem 5x5=326. Kérlek, csak olyanok írjanak, akik hisznek ebben. Aztán csodálkoznék, ha matekdogámra egyest kapnék.

2015. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Alexa Szjg-er válasza:

Lehet hogy az vagy de ez velem is így sokszor történek velem is ilyen dolgok , álmok .

De ha visszanézed a családfádat ( kb Mozart születéséig ) akkor minden kiderülhet . Bár ha jól emlékszem Mozartnak 2 gyereke élte meg a felnőttkort és abból egyikőjük sem örökölt Mozart tehetségéből

2015. márc. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Csaj vagy kérdező?

Akkor te dilis vagy!

Amúgy a ,,zenedébe" :DDD áááááá ezen behaltam.


Szerintem kérdező ne szívj annyit, vagy menj orvoshoz, mert agyi bajod van.

2015. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező. Lehet hogy Mozart reinkarnációja vagy, de vedd figyelembe, hogy az már egy elmúlt élet, és azt a zsenialitást ugyan magadban hordozod, mégsem tudod annyira kiaknázni, mint akkor, amikor az volt az életfeladatod, hogy zenét írj.

De egy dolgot nagyon jegyezz meg! Mindig lesznek a válaszolók között szabadkőművesek, akik azért járnak ide, hogy elfelejtessék az emberekkel a valóságot, hogy aztán kedvükre manipulálhassák őket. Hidd el volt már párhoz "szerencsém". És azt is megbízható forrásból tudom, hogy az ember 7 éves koráig emlékszik előző életére.

2015. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"És azt is megbízható forrásból tudom, hogy az ember 7 éves koráig emlékszik előző életére."


Mesélj nekünk, mi az a megbízható forrás?

2015. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mozart reinkarnációja biztos nem vagy, mert azt Michael Jacksonnak foglalták le. A web dinkább fele már "tudományosan" ki is elemezte.

[link]


De lehetsz valaki hozzá közelálló. Mondjuk a kutyája (ha volt neki). Salzburgi lámpaoszlopokkal hogy állsz?

2015. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy Mozart betegesen vonzódott a fekáliához?
2015. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!