Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van egyre több lelketlen...

Miért van egyre több lelketlen ember?

Figyelt kérdés
Gyilkolàs, rablàs, eröszak.

#erőszak #verés #gyilkosság #rablás #kifosztás #semmibe veszi embertàrsàt.
2015. jún. 6. 02:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
25: nem lehet ezeket a c1gányokra fogni (nekem is volt már ilyen származású emberrel problémám, de ez nem jelent semmit), sok rohadt m0cs0k p@raszt is van elvileg fehér bőrrel. Csak aljas p@rasztok vannak, ennyi az egész: Tipukusak, a saját dolguk helyett veled foglalkoznak, mid van, mit csinálsz, ha már zavarja őket, akkor már ártani akarnak neked. Itt vagy pl. te, aki nem is ismered mindegyik kisebbségit, de már nekikmész és bírálod őket, hogy hát persze hogy csak miattuk van. Nem, az emberek nagyon nagy többsége r0hadék, származástól függetlenül. Ezzel én is szemétnek látszok, de ez csak megfigyelés.
2015. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Missi_Key ***** válasza:
eddig is ugyan enyi volt....sőt, több..csak neked most esett le a kis rózsaszín szemüveg ezért veszed csak most észre
2015. jún. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Missi_Key ***** válasza:
a dementorok hibája az egész.
2015. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Cseppke03 válasza:
Mert az érzelem,mint érték túl elérhetetlennek tűnik manapság. Rohanó világ...az anyagi értékek utáni hajsza felülírja az értékrendet.Generációk nőttek fel olyan családban,ahol legtöbben csak a szocpol miatt születtek meg,vagy ezerrel hajtottak a szülők a megélhetésért,s közben "elveszett" mellettük a gyerek. Én azt látom,hogy az emberek megelégednek a pillanatnyi örömökkel,hisz ezekbe sokkal kevesebb energiát kell fektetni. Elhatalmasodik az éntudat s innentől már csak az számít mi a jó "nekem",mi a "hasznom" a dolgokból. Valóban,az emberi érték,mint olyan,ma keveseknek számít,de enyhít a tudat,hogy azért vannak még jó emberek is.
2015. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Attol még nem lelketlenek. Én vagyok a lelketlen :)
2015. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Titusztitusz ***** válasza:
A 34-es hsz-hez némi kiegészítés,és helyeslés a magam részéröl:Nagyon jó meglátás szerintem amit írt a hsz szerzője, ugyanis már énis elgondolkoztam sokszor azon, hogy UGYAN MI A JÓ LÓIZÉ ÉRTELME VAN ennek a mai "rohanó világnak"? Tényleg...Mi értelme van? Vagy mire jó ez vajon? Az emberek szinte EGÉSZ ÉLETÜKBEN hajtanak, lihegnek,tepernek, fúrnak,helyezkednek, dolgoznak erőn felül,(Legalábbis nagyon sokan...)csakhogy "MÉG TÖBBJÜK LEGYEN", aztánmeg szinte alig élnek...A szó eredeti jelentésében...Se erejük,se idejük nincs már jórészt a családjukra, a párjukra, a gyerekeikre, a kultúrára, a TARTALMAS ÉLETVITELRE...Éshát már jó ideje GENERÁCIÓK(!!)nőnek fel ebben az állapotban, hát akkor lehet csodálkozni a sok IGÉNYTELEN,LEBUTULT,PRIMITÍV LELKÜLETÜ ember jelenlétén a mai társadalmakban? Egy őrület ez a helyzet, de sajnos egyenlőre nem úgy néznek ki a dolgok, hogy EBBÖL AZ ÁLLAPOTBOL bármikor is ki tudna lépni egy átlagember...A primitív,buta ember azért nem tud, mivel AZ AGYÁT MÁR RÉGEN KILÚGOZTA A MÉDIÁK AGYMOSÁSA, meg a mesterségesen gerjesztett DIVATOK világa,az okos-értelmes ember pedig azért nem tud kilépni ebböl a torz értékrendü elmebajbol, mivel TÚLSÁGOSAN IS NAGY TÁRSADALMI NYOMÁS NEHEZEDIK RÁ...Tudom jól a saját példámbol is...Én pl. mindig-mindent megteszek, hogy elkerüljem a fenti életmód csapdahelyzeteit, lelkem mélyéböl megvetem a "pénzt", a "hatalmat", meg ezt az un. "fógyasztói társadalmat", vagy legalábbis azt vallom, hogy MINDEZEKBÖL A DOLGOKBOL ELÉG TÖKÉLETESEN EGY MINIMÁLIS(!!)SZINT IS, ami elég a szerény mértékü megélhetésre, többre nem vágyok sohasem, viszont ha mindezeket a nézeteket elmondom valakinek, vagy bemutatom az életvitelem lényegét, hát...A legtöbben úgy néznek rám, mint egy UFO-ra, vagy egy "elvarázsolt figurára"...Éshát többször megkaptam már azt hogy:"Ilyen nézetekkel miért nem költözöl ki egy lakatlan szigetre, vagy egy barlangba"? Pedighát sehogyse értem, hogy az, akinek a vezérelve a "még többet-még többet-még többet" helyett a "köszönöm szépen, de ENNYI IS ELÉG NEKEM TÖKÉLETESEN(!!)" elv, az vajon MIÉRT KÉNE HOGY EGY LAKATLAN SZIGETRE KÖLTÖZZÖN? Vagy egy barlangba? Hogy jön össze vajon a két dolog???? Szerintem erre a kérdésre még az se tudna válaszolni aki ilyet mond, de azért mondják...Mert már úgy ÁT VAN MOSVA AZ EMBEREK TUDATA ezzel a "pénzközpontu világ" elmebajaival, hogy már észre sem veszik maguk sem ezt a tényt...És fel se tünik nekik ez az állapot...EZ a legszomorúbb ebben az egészben...De hogy mi lesz ennek a vége? Nem nehéz pedig kitalálni:TÖKÉLETES CSŐDJE előbb-utóbb ennek az egész "kapitalista/fogysztói társadalom" elvü világnak...Mivel hosszútávon ENNYIRE NEM LEHET BÜNTETLENÜL KIVETKŐZTETNI AZ EMBEREKET EMBERI MIVOLTUKBOL,mint ahogy az megyen ebben a mai világban...Napjainkban pedig EZT az ÖSSZEOMLÁSI FOLYAMATOT lehet látni nap mint nap, bármerre is néz az ember...
2015. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Az hogy példáúl ki miért öl abba sok minden bele szól.

Az gyilkosok egy nagyon kevés százaléka az élvezet miatt mert élvezik a gyilkolást. Ha egy olyan ember elméjébe akarsz belelátni aki élvezi a gyilkolást akkor olvasd el a 13 1/2 című könyvet.


Amúgy nem hogy csak több volt a gyilkolás régen de még erőszakosabb, durvább és fájdalmasabb is:

A kínok körtéje például egy olyan szerkezet volt amit beleraktak az ember szájába és elkezdett tágulni majd szétfeszítette az ember állkapcsát.

De ott van még a kerékbe törés és a karóba húzás.

2015. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Bizonyos értelemben én is „leketlen" vagyok de nem enyire szélsőségesen,ezt értsd úgy,hogy barát vagy családtag elvesztése esetén pár másodperc alatt feldolgoznám az esetet.De a kérdésre válaszolva tippem nincs miért lehet.
2017. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!