Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha két ember, bárhogy is...

Ha két ember, bárhogy is próbál eltávolodni, képtelenek, bármi is történik, tettekkel távolabbra taszítják egymást, viszont érzelmileg akkor is csak tovább közelednek, mit akarhat ezzel a sors?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, valami előre megírt dologba keveredtem. Nem igazán hittem ezekben sosem, de már nem tudom figyelmen kívül hagyni, és szeretnék tisztán látni. E témában jártas ember véleményét, tanácsát szeretném kérni, privát üzenetben elküldeném hozzá a történetet. Köszönöm.
2015. máj. 31. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik fél valamiért (szerelem, szeretethiány, félelem, megszokás, büszkeség, stb.) ragaszkodik a másik félhez, a másik fél meg ezt kihasználja.

Ha mindkét fél ugyanúgy szeretné, akkor nem lennének gondol, akkor normálisan működne a kapcsolat.

2015. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan személy, aki képes is lenne és érdekében is állna megírni a te sorsodat, befolyásolni minden cselekedetedet, hogy egy meghatározott úton terelgessen. Te sem vagy ennyire fontos.

Egy leeső és széttörő pohár darabajait sem fogja senki az előre elrendeltetett helyekre szórni a kicsi kezecskéjével. Pedig a te gondolatmeneteddel ez kell hogy történjen, mert minden meg van írva, és csak aszerint történhetnek az események. Vagy ez például nincs megírva? Csak az, amit te úgy gondolsz? Ne formáld át a világot kényed kedved szerint, mert nem fog úgy működni.

Ki írta meg vajon azt, hogy a sors hogy írja meg a történetedet? Egy sors vezérli a másik sorsot? Hogy van ez?

2015. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem küldheted :-)
2015. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldheted:)
2015. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ismerős nekem is ez az érzés, küldd a történetet privibe, kíváncsi vagyok!:)
2015. jún. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Sors nem akar semmit,az illetők akarják.

Ha ugyanis "tettekkel távolabbra taszítják egymást" az azt is jelenti, hogy állandan foglakoznak a másikkal, hiszen az a gondolat, hogy "de jó lenne, ha elfelejteném/eltávolodnánk egymástól" a másik folyamatos megidézése.

(Ha valakinek állandóan az jár az eszében, hogy elfeledje a másikat, mindig emlékezni fog rá!)

2015. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!