Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan működik a reinkarnáció?...

Hogyan működik a reinkarnáció? A földön egyre több ember van.

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 17:30
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy csak létrejött az első, akkor miért ne jöhetne létre mégtöbb lélek?:P


Illetve nem csak emberek vannak.


Én személy szerint nem hiszek benne, de hogy egyre több ember van az még nem érv ellene

2015. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne, csak ezt furcsállottam:)
2015. máj. 25. 17:45
 3/57 anonim ***** válasza:
Ez nekem is pont tegnap jutott eszembe.:)
2015. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
40%
Légy kreatív, találj ki valamit, ami feloldja az ellentmondást. Így megy ez, alá kell dúcolni, nehogy összeomoljon a teória.
2015. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
0%

:)

Szerintem a lelkek intelligenciából állnak, kinek mennyiből.

A földön az intelligencia állandó.

:)

2015. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
0%
A sok negatív karma kiegyenlítése miatt van ennyi reinkarnáció.
2015. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a "szellembirodalomban" ugyanannyi lélek van, mint a földön?
2015. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudod, hogy a többi embernek is van lelke? Lehet, hogy nem mindenkinek van. Vagy lehet, hogy csak neked van lelked és mi többiek csak egy szimuláció részei vagyunk, ami téged lefoglal, bebörtönöz és ha meghalsz a szimulációban akkor az újrakezdődik számodra egy új élettel? Vagy lehet, hogy a Nutella valójában nem is mogyoróból van?
2015. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
37%

Viszont ha a nutellra nem mogoyoróból van, akkor miért ültették be Törökországot mogyoróval?:(


Miért vásárolja fel ezt az olaszországi nutella?:(


Ebben az esetben komolyan átvertek mindenkit

2015. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
44%

A reinkarnáció úgy működik, ahogyan az ember elképzeli azt, mert ahogyan a többi vallást és hit, a reinkarnáció is az emberek fantáziája. Azért van az, hogy ahány ember van a Földön annyi féle elmélet születik a reinkarnációról. Persze ezek kitalálói annyira biztosak magukban, hogy a kétkedés csíráját is elvetik, s jaj annak, aki ellent mer mondani. Akasztófát nekik és mágián égjenek!

Most biztosan szívesen bitófára kötnétek, de hál'Istennek jó messze vagyok tőletek, háhá! Jaj, mit akarsz azzal a villával hatos? Szúrnál mi? Tudtad, hogy az intelligencia sem állandó? Lásd Pataky Attilát! xdd

2015. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!