Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hány olyan "karmikus találkozá...

Hány olyan "karmikus találkozás" volt az életetekben, amikor úgy éreztétek, azzal a valakivel nektek találkoznotok KELLETT valami miatt, és óriási hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatokra gondolok, de az is érdekel, hány ilyen találkozásotokból lett párkapcsolat. Vagy mit tanultatok a másiktól? Én 27 évem alatt két kezemen meg tudom számolni, hány ilyenben volt részem, de nem is baj, mert nagyon intenzív élmény volt mind. Nagyon sok közeli barátságomat és párkapcsolatomat nem sorolom ide, miközben van olyan ember, akit ide sorolok, pedig csak egyszer találkoztunk és elég felszínesen ismerem, bár én nem így érzem... Ha értitek, mire gondolok... Mesélnétek erről? Nagyon érdekelne, ki hogyan éli meg ezeket.
2015. jún. 7. 00:01
 1/5 Ozmium42 ***** válasza:
50%
A determinizmus miatt mindenkivel azért találkozunk, mert kellett.
2015. jún. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad minden találkozásban karmikus okokat keresni!

Életed során gyakran fog előfordulni, hogy találkozol olyan emberekkel, akikkel nem karmikus, hanem más okból, de találkoznod KELL!

Találkoznod KELL és óriási hatással lesz rád pl. állásinterjún az asztal másik oldalán ülő személy!

2015. jún. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy...
2015. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltak mély nyomot hagyó találkozások, amik komolyan építették a személyiségemet. De én nem hiszek a karmában - inkább félig-meddig az eleve elrendeltségben.


41/N

2015. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem csak olyan volt, hogy gólyaként megismertem két 11-est, egy srácot és egy lányt, mindketten annyira ismerősök voltak nekem, pedig gőzöm nem volt a létezésükről, de valahogy mégis. és ezt a lánynak el is mondtam és ő is pont így érzett. érdekes :D
2015. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!