Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Nektek volt már olyan az...

Nektek volt már olyan az életetekben, hogy tettetek valami rosszat, amit később visszakaptatok büntetés formájában?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Biztos sok rosszat tehettem, mert sok rosszat kaptam.


Működik ez úgy is, ha nem tudjuk, nem is úgy nézett ki, vagy nem akartuk -még ha tettünk is nem jót-?


És akkor, mi van a jókkal, amiket csináltunk? Kifejezetten, másnak a kedvére, hasznára? Azt kéne visszakapni inkább, vagy csak egy kicsit belőle, vagy legalább méltányolják valamikor. Vagy arról nincs szó?

2015. júl. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Nekem csak hasonló aprósággal, mint a rágós történet. Igazán nagy dologban még nem volt, bár szerintem tényleg nagy "bűnt" még nem is követtem el. Annyi volt a történet, hogy nagyon csúnyán viselkedtem egy lánnyal, akit nem kedveltem, majd haslóképp bánt velem egy másik lány, aki engem nem kedvelt.

Az előttem válaszolónak: lehet hogy pont ezért a hozzáállásért nem kapod vissza ami jót cselekszel. Ha valaki kedvére csinálsz valamit, segítesz neki, kedves vagy vele, azt ne azért csináld, hogy kapj érte valamit.

2015. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De hát 12- es, nem arról volt szó, hogy azért csináltam, csak a kérdés miatt jutott eszembe a visszája.


Egyébként az a véleményem, hogy amiért az ember szinte azonnal nem "kap" valamit, azért soha se fog.


Azt pedig egyre inkább jellemhibának tartom vagy esetleg hülyeségnek, ha valaki olyannak sikerül, hogy természetes neki másokkal törődni. Több szempontból is, de nem erről szól most a téma.

2015. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 janka hunor válasza:

Az hogy eltöröd a karodat azzal törleszted a dolgokat.

Inkább törd el a karod,mint hogy következő életben anélkül szüless meg.

2015. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is hasonlót tapasztaltam, mint ahogy néhányan írtátok. Elkövettem valamit, amit nem kellett volna, és hasonló súlyú "büntetést" kaptam vissza.

Várom a további válaszokat! :)

2015. aug. 7. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!