Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges az, hogy büntet a...

Lehetséges az, hogy büntet a karma?

Figyelt kérdés
Én csak nemrég kezdtem el valamilyesfajta hitet tanusítani a sors, illetve a karma felé, így még nem nagyon merültem el az ezekkel kapcsolatos cikkek tanulmányozásában. Nem tudom még, hogy a karma meddig mehet el, hogy mikre képes valamint hogy mi mindent befolyásolhat (pl. emberi érzéseket is?). Jelenlétét azóta érzem, mióta valamiért elkezdett büntetni (és nem csak az van, hogy rossz dolgok történnek velem és erre próbálom fogni). Pl.: kaptam egy sms-t egy csajtól, kiért titkon odavagyok, és amikor megakartam nyitni hogy mit írt, a telefon lefagyott (előtte sose volt ilyen), azóta is szervízben van. Volt olyan, hogy hallgattam egy lejátszási listát, melyen pont az általa (lány által) mutatott szám következett és abban a pillanatban tönkrement a fülhallgató egyik oldalán lévő hangszóró. De a legegyértelműbb jel az volt, mikor chat-en rámírt az a bizonyos lány, és a laptopom kijelzője közepén pontosan abban a pillanatban keletkezett egy érintkezési hibából adódó piros sáv, mikor megakartam nézni hogy mit írt (a sáv pontosan úgy állt hogy ne tudjam elolvasni az üzenetet... bár a későbbiekben megoldottam, hogy olvashatóvá váljon az üzenet, mégis rendkívül furcsa). Jó önismeretem van, így megpróbáltam rájönni miért is akarhatja a karma a büntetésemet, de nem tudtam rájönni. Esetleg tiltani/óvni akar a lánytól? 16/F

2012. júl. 14. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
bizti tiltani...csak vigyázz nehogy villám belecsapjon a gépedbe mert ilyenkor nem is jó netezni :P
2012. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze nincs a karmához. Ezt te beszéled be magadnak...véletlenek/szerencsétlen szituk sorozata az egész.A karma nem azzal fog büntetni,hogy elromlik egy fülhallgató.Egyébként nagyon egyszerűen felül lehet kerekedni az egészen: pozitívan kell gondolkodni,és nem túlgondolni azt,aminek nincs értelme,bebeszélni mindent a dolgok mögé. Ennyi az egész.
2012. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Van egy komédiasorozat: A nevem Earl. Pont arra épül benne a fő humorvonulat, hogy Earl is személynek gondolja karmát. "A Karma haragszik rám, meg akar ölni; elütött az autójával!"

:)


Nincs logika a büntetésben. Abban van logika, hoyg ha egyzser elszúrtál valami nagyon, akkor most lehetőséget kapsz helyrehozni. Ha van az a lány, akit titkon szeretsz, és ő keres Téged, nem azt akarja biztosítani Neked a karma, hogy most túllépj a félelmeiden és színt vallj - és gyakorlatilag igen-t mondj a lánynak??:)

2012. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
büntetni akar ma, de nem sikerül neki
2012. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Folytatom, ha nem lettenék egyértelmű:

"kaptam egy sms-t egy csajtól, kiért titkon odavagyok, és amikor megakartam nyitni hogy mit írt, a telefon lefagyott (előtte sose volt ilyen), azóta is szervízben van. Volt olyan, hogy hallgattam egy lejátszási listát, melyen pont az általa (lány által) mutatott szám következett és abban a pillanatban tönkrement a fülhallgató egyik oldalán lévő hangszóró. De a legegyértelműbb jel az volt, mikor chat-en rámírt az a bizonyos lány, és a laptopom kijelzője közepén pontosan abban a pillanatban keletkezett egy érintkezési hibából adódó piros sáv, mikor megakartam nézni hogy mit írt"


Ha nem romlottak volna el a kütyük, akkor kevesebb bátorsággal is megoldhattad volna a helyzetet, most viszont kénytelen vagy nagyobb aktivitásba fogni: Neked kell megkeresni, hogy "figyi, amikor kerestél meghalt a kütyü, mit is szeretnél mondani, mert nagyon szeretnék ám beszélni Veled!"

2012. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
A karmádat életeken át cipelheted, tehát valószínüleg nem ebben az életedben kell keresgélned a kiváltó okot. Az is lehet, hogy másról van szó... de semmiképp nem tartom véletlen egybeeséseknek.
2012. júl. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 15. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:
A bal fülhallgató romlott el?
2012. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Remélem, felhívtad a lányt!!!:)
2012. júl. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehetséges. Karma nem létezik, véletlenek vannak.Csá
2012. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!