Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha tényleg létezik a lélekvánd...

Ha tényleg létezik a lélekvándorlás és minden embernek van lelke, honnan keletkeznek folyamatosan új lelkek?

Figyelt kérdés
50-60 év alatt egy milliárddal nőt az emberek száma a Földön, sokkal többen születtek, mint ahányan meghaltak.
2015. aug. 16. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Isten teremti őket és azok akik végigjárták az állatvilágot, most lépnek ember testbe közvetlenül orángutánból vagy csimpánzból.
2015. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:-D
2015. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
az emberi lélek nem reinkarnálódik állatba, mint ahogy az állati lélek sem reinkarnálódik emberbe!!!
2015. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugy olvastam ezt hogy az ember az csak a test ugye a lélek az Isten szikràjának egy cseppje a végtelenség hatàrában. Figyelj ha van pokol akkor van menny is van ott fent Isten lélekkiràlysàga van ő alkotja a lelket is meg az anyagi dolgokat is fizikait lélekbelit és és ő az igazi egyetlen teremtő nincs màs. Akarattal azt hiszem halál utàn van tudatubk csak test nélkül ez màs nem tom de kiderül elvileg 800szor kell kötelezően leszületni mindenféle emberi testb a nirvána állapot eléréséhez ahhoz hogy angyal legyél de Istent szolgàlod angyalként biztos vannak fent is feladatok ahogy ittis.ennyit tudtam mondani ha

elég ez de figyelj probalj magadra gondolni és ezr az egy testedet áo

2015. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Àpolni meg vidd vègig az életedet.
2015. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
És ha a nagy büdös semmi vár ránk, akkor mi a helyzet? =)
2015. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Àpolni meg vidd vègig az életedet. Ennyit akartam mondani emberként ha érdekel én csecsemő lélek vagyok első életem ez nagyon is nehéz élni mert millio félelmet kell éreznem meg tapasztalatlan vagyok nagyon és nagycsaládban élek. Ès Mihály meg Hanael az őrangyalaim. Elértem a trans állapotot is szakember segitségével hàt meditàlt állapotban és beléptem a folyoso életekhez làttam egy ajto volt ott és beléptem de sötét volt nagyon.

Ès küldetésem van itt a porbolygon. Beléptem rgy màsik ajton is de az a mennyorszàh volt de nem mentem tovàbb mert ez az első életem itt. Ennyi ha a történetemet olvasod ja fiú vagyok 17 éves.

2015. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem az új lelkek, magyarországontermelődnek, ipari körülmènyek között, autógyárak illetve EU-s pènzből ípített termelő egysègek szigorúan titkos rèszlegeiben.Minket választottak erre a feladatra, mert mi sok nóbeldíjast adtunk a világnak, szeretjük felebarátainkat, keresztènyien èlünk,nem vagyunk rasszisták, csak fèljük a sötètsèget,ès olyan csodás hagyományaink vannak hogy csak na!A románokkal voltunk versenyben, de mivel a mi szánk lett kakaósqbb a kakaóbab evő versenyen, ès asszonyaink is szebbek meg jobban tudnak lelket termelni ezèrt mi nyertünk.
2015. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 swad ***** válasza:
55%
Úgy,hogy csak 1 lélek van. Az vándorol téren és időn át. Magyarán a körülötted levő világot a sajátmagad reinkarnációi alkotják. Nem is lehet ez másként,hiszen én alkottam ezt a világot (meg persze te is én).
2015. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkor te és én is saját magamat baszogatom?Cölibátus!
2015. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!