Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek elfog jönni az...

Szerintetek elfog jönni az aranykor a szeretet évei az univerzumban és az emberek közt?

Figyelt kérdés
Mert most nem azt éljük amire mi vágyodunk mintmondjuk több emberi szeretet vagy kedvesek legyünk természethez egyeb. De valami vàltozás lesz mert most mindent rosszként érzékelek de késobb jobbak lesznek a dolgaink ujra Istenhez fordulunk majd vagyis ja és jobb életeink lesznek közel 2000 évre talàn igy olvastam ezt nem az öldöklés nem a keresztáldozat nem a Sàtánnak dolgozunk majd.

2015. aug. 21. 12:16
 1/7 Fish1 ***** válasza:
Szerintem el. Hogy mikor, azt nem tudom, de egyre több az "ébredő". Ez a csoport ha eléri a kritikus tömeget (vagy már elérte?), akkor indul meg a változás. Gondolom ez is egy lassabb folyamat lesz.
2015. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz semmiféle aranykor. Ha így folytatódik, hamarosan az iszlám fog uralkodni az egész világon. Az a vallás meg nem éppen a békeszeretetről híres.
2015. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Univerzumban lehetséges, ha az emberek nem tudnak beleszólni dolgaikba.

A Földön gyakorlatilag kizárt.

.

Az iszlám ugyanolyan békeszerető, mint a kereszténység.

Az iszlamista fanatikusok ugyanúgy nem vallásukat követik, mint a Szent Inkvizíció annak idején.

2015. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aries 2 ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy el... Abban is, hogy 10 éven belül lesz. Addig még lesz egy globális gyónás, talán jövőre. Utána pár év, és a végítélet után beköszönt az ezeréves szeretetkorszak.
2015. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz mindennek el kell pusztulnia, ami itt van ... és esetleg utána. Ideje lenne már egy Format C-nek a Földön.
2015. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többféle módon is eljöhet, de nagyon félő, hogy mi már nem érjük meg.

A bűnös generáció elöregszik és kihal, azonban tetteit látva az újszülöttek lépésről lépésre felépítik a szeretet világát.

Lehetséges az is, hogy az emberek bűnbánatot tartanak, és kitaszítják maguk közül a kerékkötőket, kíűzik őket a semmibe, és megalapítják Valinort, azaz a Boldogság Földjét, ahol a béke utalkodik.

Az is elképzelhető, hogy ez a kor főnix módjára jön el, minden ami bűnös volt, elég, elpusztul, háborúk dúlnak a fizikai és spirituális világban, és végül az elöregedett világunk hamvaiból tündökölve emelkedik fel a Paradicsom.

68/F

2015. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!