Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Asztrális utazás? [Többi lent! ]

Asztrális utazás? [Többi lent! ]

Figyelt kérdés

Oké, tisztázzuk, nem kell szidni engemet, attól föggetlenül, hogy semleges vagyok általában az ilyen dolgokban(nem mondom, hogy nincs ilyen, de azt sem, hogy van)attól mindig érdekeltek és szivesen olvastam róla. Szóval: Az egyik barátomtól hallottam erről és lenne pár kérdésem:

Akik azt állítják, hogy létezik, mivel magyarázzák azokat az(ELVILEG) bizonyított dolgokat, hogy ilyenkor csak képzelődsz..illetve nem is, hogy bizonyítság, csak magyarázzák el, hogy miért nem csak képzelgés szerintük.

Akik azt modják, hogy hülyeség, azoktól viszont bizonyítékot kérnék, és arra választ, hogy azon a rengeteg laboratóriumi kísérleten, hogy tudtak a tesztalanyok pld. egy másik szobában egy papírra írt 7 jegyű számot elmondani úgy, hogy azelőtt nem jártak ott?

A képzelgések pedig szerintem azért nem igaz, mert ugyanolyat ennyi ember nem képzelhet..


Akik hisznek benne:

Milyen érzés? Hogy tudtad leküzdeni a félelmet? Milyen volt meglátni magadat? A fizikai világ pontos mása volt? Olyan voltál mint egy szellem? Mi a helyzet a ,,Megszálhat a démon'', ,,Elszakadhat a kötél(Van egyáltalán ezüstkötél?)'', ,,Erősebb gonosz asztrális teremtmények megtámadnak'', ,,Nem tudsz visszajönni'' állításokkal? Ha tényleg létezik, ennyire veszélyes?

A fizikai világgal mennyire tudsz éritkezni? Át mész a tárgyakon? Vagy tudod mozgati őket? Láthatnak mások? Tudsz fejlődni, hogy láthassanak mások? (Olvastam olyat is, hogy ha elég fejlett vagy akkor a gondolatolvasás is megy, ez igaz?(Bár az asztrál*utazással szemben semleges vagyok, a gondolatolvasással kapcsolatban egyáltalán nem hiszek semmit)).

Milyennek látod a lelked? Vagy látod egyáltalán közbe magadat? A testbe visszajutás tényleg úgy működk, ahogyan leírták?


Vágül: A tudomány fizika ágának elvileg van erre a képzelődésen túl is bizonyítéka(holomező). Akik hisznek benne/éltek át ilyet: szerintetek lehet igaza a tudománynak.

Előre is köszönök minden értelmes választ, sőt, még a trollokat is..szeretek nevetni..:D



2015. szept. 24. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak röviden az utolsó hozzászólásodra:


Tudatos álmodás /lucid dream/ : a Saját világodban vagy

Testkilépés /asztrálprojekció, AP/ : "odakinnt", az asztrális világban vagy.


Mivel ez így marhára nem szokott érthető lenni, hisz' mindkettő az asztrális világ, így úgy szoktam elmondani, hogy a tudatos álmodás olyan, mintha otthon lennél a lakásodban. Az is a "világban" van, de mégis a te saját helyed, lehetsz akár alsógatyában, csinálhatsz akármit, nem lát senki, tudod csinálni a dolgaid.

Testkilépésnél meg csak "kimész" a világba, mintha lemennél az utcára sétálni, találkozhatsz valódi "emberekkel", találkozhatsz másokkal, sok mindent lehet csinálni...stb stb..


Tudatos álmodásban csak magadnak teremtgetsz amit akarsz, ha testkilépésben teremtesz/csinálsz valamit, akkor az mások számára is érzékelhető lesz...

2015. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Utlolsó, KÖSZI!

De tényleg..Az összes fórumon csak annyit írnak, hogy a tudatos álmodás/sima álmodás is asztrális projekció, ezért nem is nagyon hittem az egészben..

2015. okt. 6. 12:56
 13/18 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Bármi kérdésed van, tedd fel nyugodtan, igyekszem majd rá válaszolni, ha elég türelmes vagy :-)


A téma annyira nem misztikus, mint sokan képzelik, teljesen "természetes", csak nyugati embernek tűnik okkultnak.

De ez pont olyan, hogyha kimész Tibetbe és megmutatod a szerzeteseknek a Wifi-t, akkor arra azt mondják, hogy boszorkányság...hogy megy át a levegőbe egy kép az egyik elektronikus dobozból a másikba...:-D

És nem viccelek...:-) És most komolyan belegondolva...tényleg elképesztő amúgy...csak mi már hozzászoktunk, ebbe nevelkedtünk/ünk.

Ott az asztrálprojekció teljesen természetes, itthon meg a wifi :-)

2015. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nagyon érdekes dolgokat írtatok, és teljesen felkeltette az érdeklődésemet:) Mondanátok valamit, hogy milyen könyvet olvassak el, vagy hogyan tudnék eljutni egy asztrális utazásig? Illetve, hogy Ti ezt miért használjátok? Köszönöm!!!
2015. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Miért használjuk?!

Mert unatkozunk...:-)


Rengeteg előnye van...először is megszűnik az az illúziód amit most úgy hívnak, hogy "alvás" és hogy ilyenkor álmodsz. Mivel ezt nevelik beléd gyerekkorodtól kezdve, így felnőttként ezt már természetesnek fogadod el.


Nem törvényszerű, hogy ilyenkor bágyadt "öntudatlanságba" essél és ne tudj magadról és reggel folytasd a napod.


Ilyenkor is vagy, létezel, tapasztalsz...csak nem tudsz róla...

Ezzel a "technikával" tudatosítod ezt és akkor is életet fogsz élni, amikor úgymond nem vagy a fizikai testedben.

Mert amikor alszol, akkor nem vagy a fizikai testedben valójában...

Innen kezdve meg határ a csillagos ég...felfedezhetsz más bolygókat, más élőlényeket, más dimenziókat...elképesztő élmenyekben lehet részed...

Órákig lehetne róla mesélni...na jó, inkább hetekig :-)


Ha van angol tudásod, akkor tudok biztató híreket mondani :-) Ha nincsen, akkor sajnos nem :-)

A youtube-on tudsz sok interjút találni William Buhlman-nal, nézegesd, hallgasd meg őket és akkor kapsz némi képet a dologról.

Van Buhlman-nak könyve is, "Adventures Beyond The Body", jó könyv, tudom ajánlani...

nem hivatalosan természetesen letölthető :-)

Valamint Robert Bruce-nak is van egy nagyon-nagyon jó könyve, azt is ajánlom "Astral Dynamics" a címe...

Nem mondom, hogy egyetértenék Robert Bruce minden munkásságával, de az asztrál projekciós könyve tényleg fantasztikus, elég részletes, sok hasznos technikával, általános hibákkal, infókkal, stb...

Abszolút ajánlott.

Ebből a két könyvből pedig már bőven megtudsz annyit, hogy magad is elkezdhess gyakorolni, tapasztalni. Ha pedig hallgatsz Buhlman előadásokat, interjúkat a neten, akkor hallhatsz sok story-t is, hogy mi ez és mire "jó"...


Sajnos magyar nyelvű anyagot nem tudnék ajánlani ami jó és jól felépített és hiteles és praktikus is.

Van néhány könyv, de inkább mesélgetnek bennük, nem pedig a gyakorlati részére feküdnek rá, hogy TE szerezz élményeket. És amiben még sok a gyakorlati tanács is, azokban hozzátesznek még annyi hülyeséget, aminek amúgy semmi köze az egészhez.

Ez egy természetes folyamat...nem kötődik semmilyen valláshoz, ezotériához, akármi...ha olyan könyvet olvasol, hogy ilyen meg olyan szimbólumokat rajzolgass, meg ilyen olyan beavatáson kell átesned, meg mit tudom én, akkor már tedd is le a könyvet...hacsak te nem akarod követni az ő irányzatukat, mert hát persze azt is megteheted.

De maga az AP-hez nem szükséges semmilyen misztikus dolog.


Sok sikert! :-)

2015. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Segít -ha nem is legyőzni- de gyengíteni azt az érzést, ami majdnem mindenkiben benne van: A halálfélelmet!
2015. okt. 9. 11:23
 17/18 anonim ***** válasza:
Régóta foglalkozok ilyen témákkal, engem az érdekelne hogy AP alatt hogy tellik az idő? Mert tudomásom szerint ott ugymond "nincs idő". Nekem eddig nem sikerült mert nem találtam megfelelő technikát, ha valakit tud akkor irjon technikát ami neki is bevált, előre is köszi!!
2015. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
épp feljebb lett említve két könyv is, azokban igen sok technika pontos leírása van...
2015. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!