Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz a karmában, segítene...

Ashes of oblivion kérdése:

Aki hisz a karmában, segítene kérem?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk én egy nagyon jó ember vagyok és tudatosítom magamban, hogy én irányítom a sorsom, akkor visdzajelzésképp jó dolgokat kapok. Ha valaki megöl valakit, avagy mindig szörnyűségeket tesz, akkor az Univerzum ezt tükrözi vissza, nem? Hatás- visszahatás, ok-okozat, nem?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. dec. 26. 13:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem csak hiszek benne, van is kamránk!
2015. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is így értettem, csak szerettem volna kiszűrni azokat, akik csak trollkodnak :)
2015. dec. 26. 13:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Az ölés- ha már ezt hoztad példának- a karma szempontjából nem biztos, hogy szörnyűség.
2015. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha valaki élvezetből teszi és nem önvédelem se semmi ilyesmi?
2015. dec. 26. 13:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak üzenem, akik szerint egy két dolog elfogadható.

Nem, nem az.

Hiszek a karmában, és megsúgom, nem kell hozzá a következő életedig várni, hogy hasson rád. Azonnal hat. Ezt próbáld meg megérteni, hogy ami most van körülötted, az a karmád, és tudsz rajta változtatni, ha belül változol.

2015. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a karma egy olyan energiahálózat, ami a cselekedetek összességéből keletkezik, nem?
2015. dec. 26. 13:31
 7/18 anonim ***** válasza:
Karma: mindennek van oka, és minden oka valaminek.Ok-okozat.
2015. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy nagyon jó ember vagy és nagyon jó dolgokat kapsz? :)
2015. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Például folyamatosan azt figyelem, hogyan tudnék azokon segíteni, akiknek szüksége van segítségre és segítek is nekik.
2015. dec. 26. 13:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Az élet azért összetettebb , vannak eldöntött események és spontán zajlások amik teljesen a jelen cselekvéseink eredményei . Mi melyik ezt nem könnyű megállapítani . Született gaztevők és javíthatatlan csibészek is léteznek akik fittyet hánynak az erkölcsre és nem is lesz közük morálhoz se szellemi titkok fürkészésére . Hétköznapi példa , a hízás nem megy egyes embereknek , nem tud és nem is fog testesedni , a fogyás bizonyos személyeknek is árt és rosszul mutat tőle . Vannak térségek ahol nem lesz harc még ha azon provokálják és készítik a lakókat , eredménytelenül végződik minden profi kísérlet .
2015. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!