Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A kisbaba választja hogy hova...

A kisbaba választja hogy hova akar leszületni?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor mivan azokkal akik meghalnak a méhben vagy akiket elvetetnek? A lélek meggondolta magát? Vagy éppen valamiért így történt ( pl egy lecke hogy annak a párnak már nem kell együtt lennie..?
2016. márc. 16. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
akor istenek közt maratam volna
2016. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem. A lélek nem dönthet arról, hogy hova, és mikor születik. A reinkarnáció szerint a karma, azaz az előző életek cselekedetei döntenek erről, a kereszténység szerint isten. A vallás lényegtelen, azon nem változtat, hogy a lélek nem dönthet. Az utóbbi időben divattá vált az a nézet, miszerint a lélek elvállal egy feladatot, és eldönti, hová születik. De ez a valóságban sehol sem tükröződik.
2016. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Nyilván, és ezért születik arányaiban 4x annyi gyerek Nigerben, mint az USÁ-ban.


A legtöbb kisded közép-afrikai szeretne lenni, szóval sokkal jobb lehet a marketingje odaát.

2016. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Honnan veszed ezt a hülyeséget? Szerinted akkor ki választana drogos, alkoholista anyát, vagy olyan aki megszüli, és rögtön meg is öli?

Nem választ ki senki semmit.

2016. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon nem.
2016. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, ez nagyon nem így működik, nem is lenne értelme...
2016. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy senki nem tudja, hogy ez hogy működik - én sem, és mindenki csak okoskodik - én is, az olvasottak alapján úgy képzelem, hogy a leszületendő valami - ami vagy lélek, vagy sem -, ami az előzményeket hordozza valamilyen formában, a karma kiegyenlítését szolgáló körülmények felé vonzódik. Ezt a vonzódást a mágnesség, vagy a gravitáció vonzásához hasonlónak képzelem, de mégis más. Oda vonzódik, ahol a következő életében elvégezheti a tennivalóit a karmikus terheinek kompenzálása érdekében. Ilyen értelemben történik meg részéről a választás. Szerintem. Nem olyan értelemben, hogy kinéz magának egy Hawai házaspárt, és őket választja, mert a következő életében hawajozni akar.
2016. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted mindegy kisgyerek álma hogy egy putris cigány család 10. gyereke legyen? Vagy felelőtlen emberek abortálják kényelmi okokból? Nem hiszem.
2016. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bírom a magyarokat de kicsit zavar hogy 60 évesen még gyerekek..
2016. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én már hallottam erről az elméletről, asztrológusok szokták szajkózni. Aki pl. előző életében valami bűnt követett el, annak a léleknek most a szenvedést kell megtapasztalnia, ezért választ egy problémás családot.


De ez is csak egy hitvallás. Ki miben hisz... Van, aki a keresztény hite szerint magyarázza a dolgokat, a muszlimok a saját hitük szerint, és ez is egy alternatíva.

Én a józan paraszti észben hiszek, de hát, kinek a pap, kinek a papné.

2016. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!