Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Úgy érzem öreg lélek vagyok,...

Úgy érzem öreg lélek vagyok, de a környezetemben sajnos nem nagyon találkozom hasonlókkal. Ha Te is az vagy, hogy találtad meg önmagad, másokat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 17:52
1 2 3 4
 1/36 Fish1 ***** válasza:

Hasonló hasonlót vonz. Sosem keresgéltem, általában "véletlen" találkozások voltak.

Miből gondolod azt konkrétan, hogy öreg lélek vagy?

2016. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az anyagi, felületes dolgok mindig is taszítottak. A fogyasztói társadalomban nem találok értékeket. Sőt! Iszonyúan bosszant, hogy a politika, média, stb... bábjaként élünk, még bántjuk is egymást ezek miatt. 28 éves lány vagyok, de úgy érzem belefáradtam... Jelenleg a spirituális utamat keresem, de nagyon nehéz úgy, hogy közben meg kell felelni itt is, mert különben éhen halok. Ráadásul egyedül vagyok, annak ellenére, hogy vannak szeretteim. Van hasonló tapasztalatod?
2016. márc. 25. 18:49
 3/36 anonim ***** válasza:
20%
Ráncos a lelkének a bőre. :DDD
2016. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
A tiédnek elég sima! :)
2016. márc. 25. 18:50
 5/36 anonim ***** válasza:
56%
Minden ember "öreg" lélek. Olyan sok életet élt már, hogy fölösleges is számolni. Nem a lélek kora számít, hanem hogy a személy az adott életében mennyire "tudatos". Hiába élt a lélek sokszorta többet, mint sok másik, ha az élő ember egy egyszerű, és ösztönös jellem. A másik probléma ezzel az, hogy aki most vagy, lehet így érzi, eszerint él, de a lélek következő megtestesülése egy egyszerű thai földműves lesz. Az az érzés amiről beszélsz csak a motiváció ahhoz, amiről igazából szó van, és ezt nem érheted el úgy, hogy annyit teszel, hogy megnyugszol, te öregebb lélek vagy, tapasztaltabb, több, mint mások. Ettől nem leszel több, vagy jobb. A dolgod könnyebb csak, hogy tudatosabbá válj, ami már ténylegesen befolyásolja a valóságot, és azt, hogy miként fog megtestesülni a lélek ezután.
2016. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nem érzem magam többnek, sőt! Pont az zavar, hogy az ember mindenhatónak érzi magát, miközben semmik vagyunk az univerzumban. Úgy érzem földművesként boldogabb lennék. :) Valami ilyesmit is tervezek...
2016. márc. 25. 19:04
 7/36 death42 ***** válasza:
53%

Szóval a környezetedben senki sem öreg lélek? Felnőttnek érzed magad? Én sose tévedtem el vagy vesztettem el magam szem elől és másokat is könnyen megtaláltam. Ha tudtam kit kell keresni. :D

Ha annyira bosszant a politikai/média hülyeség nem kötelező nézni sem érdeklődni iránta. A te dolgod, hogy mit csinálsz az anyagi felületes dolgokon kívül. Legyél földműves vagy akármi, ami szeretnél lenni, ez mindig a te dolgod. Az ember nem mindenható és ezt mindegyik józan paraszt tudja magáról, de nem vagyunk semmik. Te nyugodtan lehetsz, az is a te dolgod. Simán beképzelt vagy a magad módján, mert öreg léleknek hiszed magad, de közben semmi különleges nincs benned.

2016. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs, ezért szeretnék olyannal találkozni akiben van! :) Úgy talán én is lehetnék "valaki", aki megtalálta a boldogságot.
2016. márc. 25. 19:32
 9/36 anonim ***** válasza:
29%
Ha elég öreg lélek lennél, nem pályamódosítást fontolgatnál. Ez arra utal, hogy a valóságról lövésed sincs.
2016. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ez is biztos, így van! :)
2016. márc. 25. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!