Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Úgy érzem öreg lélek vagyok,...

Úgy érzem öreg lélek vagyok, de a környezetemben sajnos nem nagyon találkozom hasonlókkal. Ha Te is az vagy, hogy találtad meg önmagad, másokat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 17:52
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Egyébként pont ez elől menekülök. Az emberek inkább belerúgnak a másikba, minthogy inkább segítsenek egymásnak. Még ha ostoba is. :)
2016. márc. 25. 19:36
 12/36 anonim ***** válasza:
69%
Ha öreg lélek lennél, tudnád, hogy nem attól vagy az, aki, hogy hová mész, mit csinálsz. Sehová nem kell menned, semmilyen más gúnyát nem kell magadra venned, semmilyen más dolgot nem kell csinálnod ahhoz, hogy az legyél, aki valójában vagy.
2016. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Te egy nagyon szerencsés ember vagy, ha megtaláltad önmagad!
2016. márc. 25. 19:37
 14/36 A kérdező kommentje:
Én még sajnos csak ott tartok, hogy ki nem vagyok. Bár szerintem ez is nagy dolog.
2016. márc. 25. 19:38
 15/36 anonim ***** válasza:
Még nem találtam meg magam, de tudom, hol kell keresni.
2016. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Én is kezdem sejteni, de nekem ez nem olyan egyszerű sajnos. Nekem ez nehezebben megy. Az elmélet és a gyakorlat nem ugyanaz.
2016. márc. 25. 19:42
 17/36 anonim ***** válasza:
Keress! Amikor találnod kell, találni fogsz.
2016. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Duenna ***** válasza:
51%

6-os kérdező!


"az zavar, hogy az ember mindenhatónak érzi magát, miközben semmik vagyunk az univerzumban."


Tévedsz! Istenek vagyunk! Istenből egy cseppek vagyunk, úgy, mint az óceánból egy csepp víz. Az a csepp víz is óceán, mert az a csepp az óceán minden tulajdonságát magában hordozza.


Isten (a Forrás) felosztotta önmagát apróbb emberi lelkekre, tehát mi, emberek is Isten vagyunk, mert Isten minden tulajdonságát magunkban hordozzuk. És ha Isten teremteni tud, akkor mi is. Teremtünk a kezünkkel fizikai dolgokat (házat építünk, széket készítünk, stb.), és teremtünk a gondolatainkkal művészetet (háztervet, festészetet, szobrászatot), és emberi testet teremtünk, amikor gyermeket nemzünk egy új lélek számára.


Gondold át újra, kik is vagyunk valójában az univerzumban!

2016. márc. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Én az EGO-ra céloztam ezzel a kijelentéssel kedves kommentelő! :)
2016. márc. 25. 20:28
 20/36 Duenna ***** válasza:
Éppen az Egót kell legyőznöd magadban!
2016. márc. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!