Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Főszervező benevezett egy...

Főszervező benevezett egy szépségversenyre, de anyám le akar beszélni róla, mert nem oda való vagyok. Sajnos részben igaza van. Egyszerű lélek vagyok aki nem festi magát és nem szolizza magát éjjel nappal ez tény! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Menjek vagy ne menjek?

2013. aug. 24. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a szolinak és a sminknek mi köze van egy szépségversenyhez?

ott a szépség(lenne)a lényeg és nem az hogy mennyire vagy mű,az hogy egy napra kikened magadat nem a világ vége,de ha ennyire nem tudsz dönteni akkor inkább ne menj

2013. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

te választásod, hogy mész e vagy sem. de az szerintem ne tartson vissza, hogy egyszerű lélek vagy.

nem biztos, hogy az egyszerű lebecsülendő, sőt...

2013. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most miért nem vagy odavaló? Érdekel téged az ilyesmi egyáltalán? Mert ha nem, akkor ne menjél. Mondjuk, hogyha szép vagy, még lehet modellkedésből megélni. Akarsz akkor mész, ha nem , akkor nem . Ennyi:)
2013. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az agyon szolizás mióta szép?Az sem számít, hogy sminkeled-e magad egyébként.

Menjél, ha már foglalkoztat a téma, legfeljebb utána elmondhatod, hogy ezt is kipróbáltad.

2013. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem menj

fölösleges kihagyni egy ilyen lehetőséget, csak nyerhetsz...

később nagyon bánni fogod, hogy elmehettél volna, de te csak a szobádban ültél ezhelyett


egy ilyen lehetőséget kihagyni bűn... még akkor is ha utolsó leszel megéri ottlenni

2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A főszervező nevezett be, kihagyhatatlan lehetőség, megbánod ha nem mész el. Ez is egy élmény, meg kell tapasztalni, ki kell próbálni minél több mindent az életben.

Képzeld el hogy ott vagy, mindenki illegeti magát, te meg úgy érzed magad mint egy kívülálló, egy kirekesztett, és nem érted mit keresel ott, hiszen te semmiben sem hasonlítasz a többi lányhoz, nem tudsz úgy pózolni, kelletni magad. Utálod az egész lótást-futást, éhes vagy, a sminkes belenyúl a szemedbe, a fodrász rángatja a hajadat, kimegy a bokád a magassarkúban, a stylist rád szól hogy miért nem bírod kihúzni magad? Azt kívánod, bár anyukádra hallgattál volna és otthon maradtál volna.

5 év múlva mindenkinek nevetve meséled hogy egyszer voltál egy szépségversenyen, a főszervező nevezett be, nagyon jó kis önbizalom tuning volt, de maga a verseny az irtó borzalmasan telt, de te már csak a jó, vicces részére emlékszel, és nevetve sztorizgatsz róla, igazi kaland volt az. Még szerencse hogy nem hagytad ki, most mire emlékeznél?

2013. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó remekül fogta meg a lényeget. Mindenképp menj el, mérettesd meg magad. Itt ezen az oldalon vagy száz olyan csaj van, aki a fél életét adná egy ilyen lehetőségért. Ők el vannak szállva maguktól, te meg szerénykedsz. Egyik sem egészséges, tudnod kell, mennyit érsz. Korántsem biztos, hogy erre visz majd az utad, de ilyen lehetőséget vétek kihagyni.
2013. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Menjél, bármikor sarkon fordulhatsz és otthagyhatod az egészet.

A lényeg, hogy NE ÍRJ ALÁ SEMMIT!

Szoktak mindenféle szerződéseket köttetni a lányokkal, meg beszervezik ilyen-olyan divatcégegekhez - ezekkel vigyázz!

Fogd fel egy jó mókának, amit egyszer az életben kipróbáltál. Ne félj, az egyszerű lélekből majd csinálnak egy kikent-kifent nagyvilági nőt. Majd jó lesz a fényképeket nézegetni 50 év múlva.

2013. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

édes tőletek a biztatás, de most már mindegy. Igen elmentem a versenyre, de nem jutottam tovább :(

Mindegy, a lényeg hogy ott voltam és kész. Tiszta a lelkiismeretem, mi lett volna ha.... Ami igazán fontos volt nekem munkaügyben, azt már a múlt héten megkaptam.

Ja: előző válaszolónak:két szépségversenyen is voltam, de CSAK ÚGY engednek be , ha aláírod nekik a szerződést amelyben gyakorlatilag úgy táncolsz ahogy ők fütyülnek és egyszer se nyithatod ki a szádat. Az infót nem tőlem tudjátok és innen a GYK-ról OK?

2013. aug. 25. 23:11
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, gratula, hogy ott voltál, és még nagyobb gratula, hogy a civil életet előbbre valónak tartod.


Éljen szépségversenyből az, aki másra nem képes, másra nem érdemes.


AKi modellnek született, az úgyis megtalálja az utat a megalázó szerződések nélkül is, lásd Palvin barbi,

2013. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!