Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ellen lehet állni a karmának?

Ellen lehet állni a karmának?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy van egy pasi akinek tetszek (pedig nem vagyok csúnya csak olyan átlagos) (és ilyen még eddig nem volt) és szerintem ez a karma műve csak az a baj, hogy én nem akarok összejönni vele, mert amugy nem rossz pasi csak én "elit" suliban 4-es átlagú vagyok ő meg valami gyogyóképzöbe jár. A buszról ismerem, mert minden reggel ugyanavval a busszal megyünk csak ő 2 várossal arrébb száll fel. Ma reggel,mikor kapaszkodtunk leszállás előtt, akkor a karja nekidölt a kézfejemnek és bocsánatot kért. (Amugy onnan tudom, hogy tetszek neki, hogy mindig néz meg mikor meglát kidumál a haverjával meg már a haverja is néz szoval megismer, de amugy nemtudom a nevét a pasinak és ő se az enyémet gondolom én).Szoval a karma mindig összehoz vele, de én nem akarok együttlenni egy cigissel aki ráadásul még hülye is. 16/L.

2016. máj. 31. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Mi köze a karmának ahhoz, hogy kívánod a szexet?
2016. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A macska karmának igen. Az oroszlánénak már nehezebb.
2016. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy én nem akarok vele összejönni, de az Univerzum meg azt akarja.
2016. máj. 31. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem akarja, csak jó lenne vele a dugás.
2016. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Semmi dugásról nincs szó. Csak az van, hogy én nem akarok vele összejönni (mert hülyes is meg lehet, hogy cigizik amit utálok) , de az Univerzum meg egyre jobban azt akarja, hogy együtt legyünk amit én meg nem akarok merr hülye és lehet hogy cigis de amugy meg nem olyan rossz pasi csak ez a két dolog van.
2016. máj. 31. 20:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az univerzum nem akar semmi olyat, hogy te jöjjél össze bárkivel. Teljes félreértés a karmát az univerzum akaratának tekinteni.

Egyébként nem gondolod, hogy rajtad is múlik a dolog? Azért látod, hogy néz téged, mert nézed őt. Nem néznél rá, nem látnád, hogy néz téged. Másrészt, ha közömbös lenne számodra, nem zavarna.

2016. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerinted ki a legszebb nő a világon?
2016. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Ki??
2016. jún. 1. 05:54
 9/16 OneEntity ***** válasza:

Az univerzum nem akar semmit.

A karma pedig nem arról szól, hogy ha törik, ha szakad, úgy lesz, ahogy ő akarja.

Az életfeladatokat el lehet odázni, lehet tologatni életeken keresztül.

Egyébként egy férfi és egy nő között más is lehet, mint párkapcsolat vagy szex. Bármiféle interakció lehet a karma célja, az is megeshet, hogy csupán csak egy felismerésnek kell megtörténnie a részedről, amit amitt a fiú miatt teszel meg, vagy egy elhatározást kell hoznod, vagy tágítanod a látóköröd, elgondolkodni valamin, stb.

Lehet, hogy a karma által kijelölt feladat már el is végeztetett, anélkül, hogy tudatosodott volna benned.

2016. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A karma nem így működik.

Ha álmodsz valakiről 16 évesen és találkoztok később, mondjuk 25-30 éves korodban, azt pl. az Univerzum akarhatja összehozni. De az nem karma, ha valaki 2 várossal arrébb lakik és egy buszon utaztok.

2016. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!