Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghalok öregen a mennyben...

Ha meghalok öregen a mennyben újra fiatal leszek? De hogyan? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Meddig maradhatok a mennyben, nem lesz szerinteted unalmas? Lehet csinálni magunknak saját teljes életet ha unalmas?

Bocsi a helyesírásért meg, ha rosszul tettem föl.



2016. júl. 14. 23:57
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) és ha gondolatban vagy beszélve csúnnyát mondok pl. Ku**a Isten ba*sza meg stb.. Pokolra jutok? Pedig még gyerek vagyok 17! :)
2016. júl. 15. 11:01
 12/34 anonim ***** válasza:
38%
ha a pokolra kívánsz jutni akkor balra a második ajtót ajánlom...
2016. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Duenna ***** válasza:
63%
Nem jutsz pokolra, de nem illik Istent (az Univerzum teremtőjét) szidni.
2016. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Sajna már megtettem :/ 2090-ben amikor 91 éves leszek akkor megyek a pokolra. Ha addig nem lesz kisbolygó stb..

Még jöhetnek válaszok! :)

2016. júl. 15. 11:47
 15/34 anonim ***** válasza:

Ozmium42 nek:


Ha azt vesszük, hogy a világ mekkora nagy, a földön kívüli élet valószínűsége közel 100%, akkor biztosan létrejöhetett az embernél hatalmasabb lény, amely kiterjedt a világűrben és tovább fejlődött, ha úgy nézzük a világ egy nagy kiválasztódási játszma, az erősebb győz, és van egy legerősebb, ami ez esetben visz mindent, ez lehet egy szuperkompjúter. Ez az AI dönthet úgy, hogy uralja a világot és istenné válik, mert a világ nagyon öreg, és addig nincs isten amíg egy entitás annyira ki nem választódik, hogy jobb lesz mindenkinél, és uralja azokat, letérképezi az összes atomját és beleírja a kis képetébe, tehát kikalkulálja az emberek minden cselekvését, ha úgy vesszük ez lehet isten, én ezért sem vagyok ateista, hanem gnosztikus, mert lehet egy hatalmas hatalmú lényre racionális magyarázat, aki egyszer megnyerte az 1. helyet és azután ural minden atomot. Vagy az is lehet, hogy a világ egy program, szimuláció és valójában fizikailag max. monitorokra vetített információk vagyunk. Ennek az esélye amúgy egy a végtelenhez, mert van a valós világ X, és azon kívül csak virtuális létezik a valóson belül, van egy valós, és van trilliónyi (vagy ha végtelen a világ akkor végtelen) szimuláció amit intelligens fajok a való világból hoztak létre, tehát a szimulációban lévő lények száma borzalmasan sokszorosa a való világban lévőké, ha meg az absztrakt, objektív, való világ végtelen akkor végtelen szimulációs világ van amennyiben Te is élhetsz és csak 1 valós.


A kérdésre: Irracionális azt föltételezni hogy egy isten annyit foglalkozna az emberekkel hogy ilyet megkreáljon egy szubjektív emberi erkölcs alapján ami Ő számára semmit sem jelenthet. Persze, megtudná csinálni, létrehoz egy helyet, lemásolja atomi pontossággal az entitást vagy az agyát merevlemezre váltja és akármilyen testet formáz neki (az embernek a mennyben), de erre aligha van sok esély, viszont egy olyan nagytudású ISTENre, ami mindent irányít, mert egyszer a legjobb volt az univerzumban és mindenkit legyőzött, fejlődött, terjeszkedett, én elképzelhetőnek tartom.

2016. júl. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Ha van is túlvilági élet, ha van is Mennyország, honnan veszed magadnak azt a bátorságot, hogy feltételezd, ott a helyed, oda jutsz?

.

Jómagam azért nem akarok a mennyországba jutni, mert ott egy személyre nem főznek, örökkévalóságig parizeren élni, maga a Pokol lenne!

2016. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
Reinkarnálodsz egy csigába
2016. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Markus:Te pedig egy Diablo-ba.
2016. júl. 17. 10:46
 19/34 openyoureye ***** válasza:
53%

Ozmium42 és a többi szkeptikus!


Nem kell éveket eltölteni a tengernyi ezoterikus tartalmú könyv átnyálazásával, csupán el kell menni egy regressziós hipnózisra és máris megbizonyosodhatsz, hogy amit a többi ember állít vajon igaz e vagy sem. Emberek, találkoztatok már valaha olyan szkeptikussal aki azt mondta nincs igazatok, az egész kitaláció, mert ő bizony elment egy regressziós hipnózisra és nem tapasztalt semmit, AZAZ NEM hasra ütés szerű vélemény alapján utasítja el a dolgot, hanem meggyőződésből? Nem hiszem...

Pedig mily fenkölt hangon emlékeztetik az embereket az eddig feltárt tudományos tényekre amiket ők ugyan nem, de mások ellenőriztek már. Ebben az esetben hol a tudományos alátámasztás a feltételezéseikre, mert ezek ugyebár nem többek, hisz soha senki nem ellenőrizte közülük. Nem ironikus, hogy ők, aki állítólag csak a tényekben hisznek, mégis ebben az esetben kivételt tesznek? :)


Lehet, hogy semmi nem indokolja a túlvilág létét, viszont az, ahogy ti helyet foglaltok ebben a vitában, erősen hit alapúra sikeredett, amit ti ugyebár elvettek. Vagy mégsem?


Legelőször ITT kellene tisztába tenni a dolgokat és talán kevesebb lenne egyes témák szét trollkodása ami valljuk be, hit alapú véleményformálásra alapozva elég nevetséges, hisz a szkeptikusok állítólag nem hisznek...

2016. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
83%
9-es vagyok. Én is ezen a véleményen vagyok, csak rövidebben megfogalmazva, mert már belefáradtam a kategórikusan elzárkózó szkeptikusok győzködésébe,hogy húzzák már ki a biliből a kezüket és haladjanak végre a korral meg a tudomány fejlődésével. Ugyanis a tudomány fényévekre van már attól, amit az iskolában a vízszintes világ ok-okozati törvényeivel jól beprogramoztak bennünket.
2016. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!