Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb baratom...

Elvesztettem a legjobb baratom, segitseg?

Figyelt kérdés

2 honapja teljesen elvesztettem azt a legjobb (fiu) baratom, aki nelkul elni sem tudok. Igazából kezdek rájönni, hogy talán mióta megismertem, azóta szerelmes vagyok belé.. 1 éve lettünk jóban, aztán most hirtelen elhidegült tőlem. Minden nap egész nap beszéltünk, ebben a két hónapban viszont csak én írtam neki. Szünetet akart a barátságban, azt mondta majd minden rendben lesz, találkozunk és beszélünk még. Elmondhatatlanul hiányzik, minden éjszakát átsírok miatta. Szeretném visszakapni a legjobb barátomat. Tehetek egyáltalán valamit? A találkákat lemondja, alig válaszol, két hete pedig hírét sem hallottam. Nem csak velem ilyen egyébként, mindenkitől elzárkózott, suliba is alig jár.

17/L


2016. febr. 19. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
"Nem csak velem ilyen egyébként, mindenkitől elzárkózott, suliba is alig jár. " Akkor lehet, hogy ö szorul segitségre és nem te!!!!
2016. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd meg neki ezeket s érzelmeidet s kérdezd meg miért olyan amilyen.

Biztosan élettel van valami problémája. Ha kell tudok segíteni nektek ha írsz.

2016. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

"Nem csak velem ilyen egyébként, mindenkitől elzárkózott, suliba is alig jár."

Valami baja lehet, nagy baja. Szerintem minél előbb keresd fel személyesen, s kérdezd meg mi van. Mond meg akármiről is legyen szó te mellette állsz, megbízhat benned, és szereted, segíteni fogod mindenben.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!