Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt? Elvesztett...

Miért csinálja ezt? Elvesztettem az egyik legjobb barátnőm.

Figyelt kérdés
A lényeg ,hogy totálisan megváltozott ,pár hónapja.Tudjátok régen rengeteget taliztunk, beszélgettünk ...Mindig kitünő tanuló volt mostmeg nem érdekli semmi ,csak az ,hogy lógjon a páva osztálytársainkkal.Beszólogat embereknek az utcan ,ma meg a rendőrökkel is összekapott.Mondtam neki megváltozott erre őket választotta.Az ő szemében egy lúzer vagyok.Félek ,hogy beleviszik valami rosszba ...Szerintetek örökre elvesztettem?Mit csináljak, az ilyen igaz barát?

2016. máj. 20. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben adnek egy eselyt meg a dolognak, elhivnam valahova , hogy csak ketten legyunk, es elmondanam neki amit gondolok. ha nem hat ra, hat magara vessen.
2016. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi !
2016. máj. 20. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg hagynám a helyedben!

Ez mind szép és jó, de ezzel nem te adnál neki esélyt, hanem ő neked.

Ha nem becsül, becsülje a suli krémjeit.


Közhely, tudom, de ennél csak jobb barátnőt találsz.


Nem meglepő, hogy megváltozott, hisz serdül.

Ilyenkor jön az elkanászodás meg a feltűnési viszketegség.

2016. máj. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!