Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kárpótolja a gyermekemet a...

Kárpótolja a gyermekemet a sors vagy a karma a magányért, amit mellettem kell átélnie?

Figyelt kérdés
Ketten lakunk a lányommal, aki8éveslesz.Kis cserfes, vidám lány, mindig feltalálja magát, de mindig egyedül. Egyke. Azt gondolom, hogy bármennyire szeretem, nagyon kiszúrtam vele. Elküldtem az apját,mert nem törődött velünk és durva volt velem, emiatt nincs teljes családja é szegények vagyunk. Abortáltam a testvérét,ugyanettől az embertől, mert nem akartam ugyanazt a nemtörődomséget átélni, mint a kislányom születésekor és utána. Gondoltam egy is elég. Több év eltelt.Én egyolyan személyiség vagyok, aki annak ellenére,hogy sokan azt mondják, hogy jó a humorom, taszitom az embereket. Valami lehet körülöttünk vagy belőlem árad, ami miatt a kislányomnak sincs soha játszótársa,a játszótér kihalt, de ha gyerek van a közelben, sosem sikerül vele kialakitani barátságot,mert vagy az anyja nem engedi át vagy a gyerekek valami oknál fogva nem kiváncsiak egymásra. Szóval a lényeg. Elvettem tőle a családban élés lehetőségét, a testvér lehetőségét, azt, hogy mozgalmas családban nőjön fel. Itt csak a csönd van. Lehet e még képes ilyen feltételelekkel boldog felnőtt életet élni? Kapcsolatokat kialakitani? Valahogy hiába hiv meg hozzánk pl. a múltkor is egy kislányt játszni, a kislány kijelentette,pedig jól elvannak együtt az iskolában, hogy Nem akarok elmenni. Félek neki is ez lesz a karmája, a magány, az egyedüllét, a csönd. Félek, hogy az abortált gyermek szelleme is ellehetetleniti az életünket. Sokszor hallok pár halk kopogást, aztán mintha kirohanna vki a konyhába és ott elkezdene a kint lévő evőszeközökkel matatni,majd abbamarad a dolog. Csak ennyi, de ez sokszor megtörténik. Pedig tudja, hogy megbántam az abortuszt és milliószor bocsánatot kérek tőle és jóvá akarom tenni majd, ha kapok rá lehetőséget, mégis úgy érzem, ez a magányosélet azóta van velünk, amióta ezt megtettem. Senki nem jön hozzánk, a kislányon kivül nem tudok kihez szólni, ő sem máshoz, csak hozzám.És ezt én tettem vele, hogy igy kell élnie.
2016. nov. 10. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedüllét nem magány!

Ha foglalkozol, játszol, kirándulsz lányoddal, nem érzi magányosnak magát.

Rajtad áll, hogy ne legyen egyedül, akkor nem lesz magányos, ha veled van.

2016. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezek megvannak, de tényleg csak ketten kell élnünk? Mi lesz, ha nem leszek neki? Én egyre beforduktabb vagyok. Én nagycsaládban éltem,beszéltem,viccelődtem az emberekkel. Mi ez, mit tettem, mégkorábban is, ami miatt igy kell élnem és akislányomnak is? Minden rosszul alakul, állások, bőrbetegségeink alakulnak ki (nekem vmi viszketés az egész arcomon, neki az övsömor, mintha megátkoztak volna minket.)Anyukám rákos lett, áttétes. Kislányom imádtaőt. Mintha minden, ami még jó volt, kezdene tönkremenni, pedig Isten látja lelkemet, igyekeztem. Igyekeztem optimista lenni. Hinni. De a kör bezárult.Magány, sikertelenség, kevés lehetőség a beszélgetésre,lányom fél a szobájában és azt mondta a múltkor,hogy anya te egy szörny vagy. Kérdeztem,hogy miért kicsim? Mosolyogva mondta: Nem tudom, csak az vagy. ??? Mi történik velünk???
2016. nov. 10. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb a csend, mint a terror, úgyhogy ezt ne sajnáld!
2016. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányod valószínűleg nem véletlen hozzád született és nem a szomszédhoz. Bizonyára sok dolgot fog tőled tanulni, eltanulni. Szerintem az egyik legértékesebb dolog amit át lehet adni egy gyereknek az az, hogy képesek vagyunk változni, és ha kimozdulunk az egyensúlyból azt képesek vagyunk megtalálni.
2016. nov. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet inkább, hogy depressziós vagy? Az ilyesmit megérzi a kislányod, akár arra is utalhatott az, amit mondott neked. Arról nem is beszélve, hogy kettesben is, meg abortusz után is, meg szinte bármilyen körülmények között lehetne boldogan élnetek a kislányoddal, egyáltalán nem ezen múlik! Folyamatos bűntudatban és félelemben viszont borzasztó érzés élni, tönkreteszi az ember lelkét, és ez nyilván kihat a környezetedre is. Próbálj meg segítséget kérni akár kineziológustól, pszichológustól, vagy "amiben hiszel", vagy amit anyagi lehetőségeid engednek!
2016. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:
100%

Semmi sem véletlen, és mint már írta előttem egy válaszoló, nem véletlen hozzád született a lányod. És ez a helyzet sem véletlen, mert mindketten sokat tanulhattok belőle.

Viszont szerintem ne rágódj ezen a magány dolgon, mert rengeteg energiát felemészt, amit pozitív dolgokra is fordíthatnál.

A befordulás szintén nem jó dolog, mert negatív. A negatív érzelmek pedig negatív dolgokat vonzanak az életedbe. Lásd meg mindenben az apró pozitívumot is! Később ez majd összeáll egy nagy pozitívvá, és már automatikusan fog működni a dolog, és jó dolgok fognak történni veletek.

A lányod nehezményezi egyébként, hogy egyedül van, vagy nincs barátja, akivel találkozhat?

Neked vannak barátaid vagy ismerőseid? Ha hozzád nem akarnak menni, beszéljetek meg máshol találkozót, aztán idővel lehet majd egymáshoz járkálni.

2016. nov. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Neki most ezt kell tapasztalnia.

Nincsenek véletlenek.

2016. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!